23 жовтня 2014 року на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю за темою «Сучасні методи та інноваційні технології навчання – важливий фактор для підвищення якості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників».
Обласний семінар педагогічних працівникі
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)