26 травня 2019 року учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», які займаються в театрі сучасного танцю «Total Answer Dance», відвідали ювілейний концерт театру естрадно-спортивного танцю “Casper”, який відбувся в ДК 8-го ГПЗ, за адресою Біблика,38. Яскраве, дивовижне, неповторне, загадкова подія чекала на справжніх шанувальників колективу, і наших учнів також.
Похід на ювілейний концерт театру естрадно-спортивного танцю “Casper”
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)