24 лютого у тирі нашого навчального закладу пройшли загальноліцейні змагання зі стрільби та збірки, розбірки автомату АК-47. Змагання пройшли в рамках предметного тижня з фізичної культури та захисту Вітчизни.
Змагання серед груп зі стрільби
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
24 лютого у тирі нашого навчального закладу пройшли загальноліцейні змагання зі стрільби та збірки, розбірки автомату АК-47. Змагання пройшли в рамках предметного тижня з фізичної культури та захисту Вітчизни.