18. лютого 2021 Залік та вручення сертифікатів, другій групі, освіти дорослих за частковою кваліфікацією «Робітник з ремонту побутової техніки» в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)
Залік та вручення сертифікатів, за частковою кваліфікацією «Робітник з ремонту побутової техніки»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)