25 лютого 2021 року бібліотекар Данилова Н.Ю. та учениця групи 2О-3 Малакей А. взяли участь у гучних читаннях «Поетична світлиця Лесі Українки» до 150 – річчя видатної української поетеси, які відбулися в Центральній дитячий бібліотеці Немишлянського району. Переглянули літературу представлену на виставці– персоналії “В її імені – барви України”, а також декламували уривки з улюблених віршів. Цей захід допоміг зазирнути у внутрішній різнобарвний творчий світ славетної українки, доторкнутися до потаємних глибин її поетичної душі.
«Поетична світлиця Лесі Українки». Гучні читання в бібліотеці
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)