8 червня 2021 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася зустріч з представниками Українського Благодійного Альянсу «Творимо добро разом!». Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю в рамках проекту «Food for life», цей проект направлений на приготування та роздачу готових обідів нужденним, популяризує боротьбу із бідністю та голодом. У рамках Меморандуму планується реалізація спільних проєктів та програм, громадських ініціатив та акцій, спрямованих на розвиток громадського здоров’я а також розвиток волонтерського руху. Близько ста учнів нашого закладу отримали обід та добрий настрій. Підлітки виявили бажання стати волонтерами і продовжувати добру справу.
Підписання Меморандуму про співпрацю з Українським Благодійним Альянсом «Творимо добро разом!»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)