11 листопада 2021 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»* (далі – Центр) відбулося урочисте відкриття I (регіонального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Електромонтажні роботи» (далі – Конкурс).
Здобувачі професійної освіти Центру привітали конкурсантів, майстрів виробничого навчання та гостей святковим концертом у виконанні Театру сучасного танцю
«Total Answer Dance», теплими словами та найкращими побажаннями перемоги.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1/16/1f483.png)
Вітання від Президента України передала Тетяна НАЗАРОВА,методист Науково-методичного центу професійно-технічної освіти у Харківській області.Тетяна Станіславівна побажала конкурсантам впевнено йти до перемоги, а майстрам виробничого навчання висловила вдячність за підготовку учнів до змагань.
Також найщиріші побажання учасники Конкурсу отримали від Романа БІЛЯНІНА, начальника виробничо-диспетчерського відділу ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»,– голови журі.
Матеріально-технічному забезпеченню Конкурсу за компетенцією «Електромонтажні роботи» сприяли стейкхо́лдери та роботодавці: Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт»;
Приватне Акціонерне Товариство «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»;
Навчально-практичний центр ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».
Переможцями змагань стали:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Переможців нагороджено дипломами I, II та III ступенів, золотою, срібною та бронзовою медалями відповідно й цінними подарунками від спонсорів Конкурсу.
Усі учасники отримали сертифікати та подарунки.
Спонсорами даної компетенції були:
* Харківська книжкова фабрика «Глобус».
* Приватне Акціонерне Товариство «Харківська бісквітна фабрика».
* Акціонерне Товариство «Ефект».
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/1f38a.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/1f38a.png)
*Щиро вдячні майстрам в/н, які підготували учасників і переможців, стейкхолдерам, спонсорам та соціальним партнерам за участь у популяризації професій електромонтажного напряму та підтримку сучасної талановитої молоді.