24 лютого 2023 року в навчальній групі Езв-02 професія «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», був проведен відкритий урок виробничого навчання з теми: «Виконання напівавтоматом прихвачувань стиків труб різного діаметру» (майстер в/н Демяник О.М.) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу, відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., методист Ніколаєва Н.С., старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатньому рівні.
Контроль виробничого навчання групи Езв-02
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)