03 квітня 2023 року в навчальній групі П-24 професія: Перукар, був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми: « Тонування волосся фізичними барвниками. Пігменти прямої дії» (майстер в/н Сінельнікова І.Ф.). З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного інструктажу відкритий урок відвідала методист НМЦ ПТО у Харківській області Дуброва І.О. та адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатньому рівні.
Відкритий урок виробничого навчання групи П-24
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)