25 травня 2023 року майстри виробничого навчання та адміністрація ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» в профорієнтаційному заході допомогли зорієнтувати присутніх щодо професії « Монтажник гіпсокартоних конструкцій». Працівники розповіли про перспективи і переваги навчання здобувачів освіти в нашому закладі та звернули увагу у майбутніх вступників на перспективах навчання та подальшого працевлаштування.
Профорієнтаційний захід з професії « Монтажник гіпсокартоних конструкцій».
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)