19 жовтня 2015 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» була проведена олімпіада І етапу з української мови та літератури серед учнів ліцею. В олімпіаді взяли участь 25 учнів, які виявили бажання перевірити свої знання з предмету. Завдання були розроблені викладачем української мови та літератури Вовчанчиною Н.О.
Внутрішньоліцейна олімпіада з української мови та літератури
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)