Навчально-виробнича робота

Семінар на тему «Плоска покрівля – сучасні технології та рішення”

Продовжуємо освоювати нові технології.

06 листопада педагогічні працівники майстер виробничого навчання КАШАНСЬКИЙ Сергій та викладач професійно-теоретичної підготовки БЕЗСОНОВА Ольга відвідали семінар на тему «Плоска покрівля – сучасні технології та рішення» від MDK Tekhnobud та Sika Україна!, який направлений на інженерів, підрядників і фахівців у сфері покрівельних технологій.

☝️На семінарі всі учасники заходу мали змогу підвищити кваліфікацію та отримати інсайди від професіоналів з наступних питань:

✅ Сучасні рішення для гідроізоляції дахів: Огляд та практичні поради з ПВХ, ТПО та рідких мембран Sika
✅ Ремонт та обслуговування плоских дахів: Прості рішення для швидкого ремонту
✅ Вогнезахисні властивості та інновації для безпеки та довговічності дахів
✅ Енергоефективність та екологічні тренди від світового лідера – компанії Sika

ІІ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕЛЕКТРИЦІ»

У межах проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні» (EdUP), який впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ «Геберіт Трейдінг», ТОВ «Сіка Україна» та виконується Swisscontact Eastern Europe Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України, майстри виробничого навчання ГРИЦАЙ Олександр, ХОЛОША Сергій та викладач ПІКАЛОВ Олександр ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» м. Харкова, 29 – 30 жовтня 2024 року стали учасниками навчально-практичної конференції «Сучасні технології в електриці», яка пройшла м. Київ. Під час конференції представники провідних компаній-виробників та майстри-практики ознайомили учасників з новітніми технологіями у галузі. Учасники мали змогу відпрацювати затребувані на ринку праці навички

В процесі конференції були представлені:

Майстер-класи

Hard Skills. Наставництво: теорія та практика.

Hard Skills. Реальність та імерсивні технології. Монтаж кабельні муфти.

Hard Skills. Реальність та імерсивні технології. Виведення в ремонт трансформера Т2.

Перша медична допомога.

Тренінг:

Навики ефективного викладання

Дякуємо організаторам Проекту EdUP за ще один безцінний досвід.

Тренінг

“Як і де знайти роботу робітничої професії”

Продовжуємо серію тренінгів!

24.10.2024 в ДНЗ « РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов тренінг «Як і де знайти роботу робітничої професії»

Тренінг провели наші соціальні партнери Громадянська організація «Український професійний розвиток»

Тетяна Ярославська, спікерка, менеджерка проекту розповіла, як працює ринок праці в умовах сьогодення, де та як шукати роботу, звернула увагу відвідувачів на питання по складанню резюме, коли воно потрібно та надала загальні рекомендації по пошуку роботи.

До заходу доєднались понад 50 здобувачів освіти та слухачів нашого закладу. Питання, дискусії та нові практичні знання стали результатом плідної роботи у межах зустрічі.

Проведення таких тренінгів дуже важливо, бо вони допомагають структурувати інформацію, дізнатись про тренди у працевлаштуванні, знайти для себе гідну роботу.

Далі – більше!

СЕМІНАР  – ТРЕНІНГ

«МОНТАЖ ПОБУТОВИХ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ»

 

У межах проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні» (EdUP), який впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ «Геберіт Трейдінг», ТОВ «Сіка Україна» та виконується Swisscontact Eastern Europe Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України, майстер виробничого навчання ШТИБ Олег ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» м. Харкова, 09 жовтня 2024 року став учасником семінару – тренінгу «Монтаж побутових систем очищення води», який пройшов на базі ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Екософт» в м. Ірпінь.

Всі учасники заходу мали змогу ознайомитися з теоретичним та практичним блоками:

Теоретичний:

«Якість та показники води (Ecosoft)»

Практичний:

«Організація робочого простору під конкурс»

«Монтаж зворотнього осмосу на тумбі»

 

Дякуємо організаторам Проекту EdUP за ще один безцінний досвід.

Сюжет

про Навчально -практичну конференцію ” Сучасні бетонні технології”

 

Участь у проєкті “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact за підтримки Міністерства освіти і науки України

Святковий концерт з нагоди 75-річчя Перемоги “Ніколи знову”

«Про діяльність навчально-практичного центру  сучасних  електротехнічних технологій  на базі ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»   на каналі Симон  в ефірі  МГ «Объектив»  06.09.2019

Флешмоб з нагоди Дня матері в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості 2019 р.

Проведення короткотермінових курсів 

слухачів з числа дорослого населення

Вже третій тиждень поспіль в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» група із 16 слухачів, часткової кваліфікації за напрямком «Зварювання, наплавлення та різання простих та середньої складності деталей, вузлів конструкцій» продовжує освоювати практичні вміння та навики професії «Електрогазозварник»

На сьогодні слухачі опановували вміння та навики за такими видами робіт: користування засобами вимірювання температури, проведення ручного дугового зварювання і наплавлення; механізоване зварювання і наплавлення в середовищі захисних газів деталей, вузлів, конструкцій простих та середньої складності, виготовлених з конструктивних сталей; зварювання і наплавлення деталей із застосуванням зварювальних автоматів і установок.

Навчання здійснюється за підтримки HELVETAS Swiss Intercooperation, у партнерстві з JERU за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в межах проєкту «Підтримка відновлення соціальної та фінансової стійкості громад у постраждалих від війни регіонах на сході та заході України»

Зустріч з керівниками підприємства «Харківський машинобудівний завод «СВІТЛО ШАХТАРЯ»

  21 червня 2024 р. відбулася зустріч майстрів виробничого навчання та здобувачів освіти з керівниками підприємства «Харківський машинобудівний завод «СВІТЛО ШАХТАРЯ»

Близько 100 осіб Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» електротехнічного та будівельного спрямування отримали корисну інформацію щодо вирішення питань майбутнього працевлаштування на підприємство.

Керівник Департаменту з управління персоналом АТ «СВІТЛО ШАХТАРЯ» Сергій ЛІСОВИЙ надав загальну інформацію про підприємство, ознайомив з продукцією підприємства, наявністю вакансій для працевлаштування, можливості навчання і розвиток персоналу та стимули щодо працевлаштування на заводи ДТЕК Енерго (які знаходяться також і в інших регіонах України)

Інструктажі з безпеки життєдіяльності на літні канікули

З 18 по 21 червня 2024 р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» майстри виробничого навчання сумісно з класними керівниками провели інструктажі з безпеки життєдіяльності зі здобувачами освіти та їх батьками за дев’ятьма  інструкціями. А саме з питань дій  у випадку надзвичайних ситуацій, дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, правила поводження на річках, водоймах і в лісі. Також провели бесіди щодо порядку надання до медичної допомоги постраждалим від нещасних випадків. Наголосили про заборони та ризики відвідування лісових масивів та територій, які можуть бути заміновані або наближені до районів бойових дій, правила поводження з вибуховими та підозрілими предметами. 

Всі інструктажі та бесіди були проведені з реєстрацією в журналах з безпеки життєдіяльності та написанням пам’яток здобувачами, щодо отримання інструкцій за вище вказаними питаннями.

Проведення короткотермінових курсів 

слухачів з числа дорослого населення

   З 15 червня 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» стартувало практичне навчання четвертої групи слухачів, часткової кваліфікації за напрямком «Зварювання, наплавлення та різання простих та середньої складності деталей, вузлів конструкцій»

Слухачі розпочали опановувати практичні вміння та навики за даним напрямком з професії «Електрогазоварник» в межах короткострокового навчання. На перших заняттях було опановано вміння з користування зварювальним і газо-повітряним пальником; початкове проведення ручного дугового зварювання і наплавлення механізованого зварювання. Далі вміння все більш будуть ускладнюватися та доводитимуться  до автоматизму.

Навчання здійснюється за підтримки HELVETAS Swiss Intercooperation, у партнерстві з JERU за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в межах проєкту «Підтримка відновлення соціальної та фінансової стійкості громад у постраждалих від війни регіонах на сході та заході України»

 

Державна кваліфікаційна атестація

   Протягом тижня в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» проходила Державна кваліфікаційна атестація в навчальних групах з професій «Столяр будівельний, паркетник» та «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Електрогазозварник», «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

Здобувачі освіти поділилися своїми напрацюваннями щодо виконаних творчих дипломних робіт та своїми планами на майбутнє щодо реалізації себе в будівельній, електротехнічній та/чи промисловій сфері.

Сподіваємося що отримані знання та вміння допоможуть нашим випускникам стати більш конкурентоспроможними на ринку праці у таких пріоритетних галузях економіки як у Харківському регіоні так і в країна в цілому, та покращити свої можливості з працевлаштування для поступового відновлення країни.

Щасливого майбутнього вам наші випускники, реалізації всіх мрій та творчих звершень ‼️

Проведення короткотермінових курсів

слухачів з числа дорослого населення

Не перестаємо реалізовувати намічені плани щодо освіти дорослих.

10 червня 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочалося навчання, вже четвертої групи із 16 слухачів, часткової кваліфікації за напрямком «Зварювання, наплавлення та різання простих та середньої складності деталей, вузлів конструкцій»

   Протягом навчання слухачі опанують знання та навички з користування зварювальним і газо-повітряним пальником; проведення ручного дугового зварювання і наплавлення механізованого зварювання; проведення газового зварювання деталей, вузлів, конструкцій простих та середньої складності; проведення зварювання і наплавлення деталей із застосуванням зварювальних автоматів і установок та ще багато іншого цікавого

 

По закінченню навчання, за результатами підсумкової кваліфікаційної атестації слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком

Таке навчання дозволить стати ще більш конкурентоспроможним на ринку праці, підвищити свій професійний рівень та/або перекваліфікуватися.

Навчання здійснюватиметься за підтримки HELVETAS Swiss Intercooperation, у партнерстві з JERU за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в межах проєкту «Підтримка відновлення соціальної та фінансової стійкості громад у постраждалих від війни регіонах на сході та заході України»

 

Вручення сертифікатів

Минулого тижня 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 12 слухачів короткострокового навчання «Монтаж столярно-будівельних виробів», та 15 слухачів курсу «Обличкування бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка» отримали сертифікати міжнародного рівня, навчання яких проходило в рамках Проекту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Економічна підтримка України».

В процесі навчання, слухачі з числа дорослого населення, змогли підвищити свій професійний рівень зі столярного напрямку:

  • Монтаж віконних та дверних блоків
  • Облицювання стін плитними матеріалами
  • Монтаж підвісних стель плоских конструкцій
  • Збірка та монтаж вбудованих меблів

Та мулярного напрямку:

  • Обробка високоміцних будівельних матеріалів (каменю, бетону, залізобетону) сучасним алмазним інструментом
  • Кладка стін середньої складності різної товщини, кутів, прилягань, перетину стін із бетонних, шлакобетонних і керамічних порожнистих,  природних каменів правильної форми, установка кріплень
  • Кладка стін простої складності з одночасним облицьовуванням. Декративна кладка

Сподіваємося що таке навчання допоможе стати більш конкурентоспроможними на ринку праці у пріоритетних галузях економіки як у Харківському регіоні так і в країні в цілому, та покращити свої можливості з працевлаштування для поступового відновлення країни.

в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100095136510499

в Instagram – @workforce.development.ua!

 

 

Короткострокові курси

Продовжується практична складова короткострокової програми «Обличкування поверхонь гіпсокартоном безкаркасним способом». В Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів з числа дорослого не зайнятого населення отримують вміння та навики з підготовки поверхонь до обличкування гіпсокартоном,  підготовки гіпсокартонних листів до наклеювання, приготування монтажного клею,  улаштування звукоізоляційних матеріалів під час безкаркасного обличкування стін, улаштування маяків з гіпсокартону, з дотриманням вимог з охорони праці під час виконання практичних робіт, тощо

Проєкт «Перспектива» реалізується ГО «Український професійний розвиток» у межах Програми підтримки економічної стійкості України.

Далі – більше!

Семінар

«Найкращі практики використання навчального посібника «Малярні та опоряджувальні роботи»

25 квітня 2024р. у рамках синергії Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» та Товариства з обмеженою відповідальністю «СНЄЖКА-Україна», 15 педагогічних працівників будівельного спрямування взяли участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Найкращі практики використання навчального посібника «Малярні та опоряджувальні роботи».

Під час заходу всі учасники мали змогу ознайомитися з цікавими методиками та практиками різних закладів професійно-технічної освіти України щодо застосування нових освітніх матеріалів для якісної підготовки здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення.

Раїса ОВЕРЧУК, методист нашого закладу, поділилася результатами впровадження матеріалів компанії «СНЄЖКА-Україна» та використання навчального посібника в освітньому процесі закладу при проведення формального та неформального навчання.

Дякуємо організаторам компанії за цікавий та змістовний захід

 

Тренінг «Працевлаштування для майстрів з обличкування поверхонь гіпсокартоном базкаркасним способом».

16 квітня 2024 року для групи з 15 слухачів з числа дорослого не зайнятого населення, у межах проєкту «Перспектива», партнером якого є ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», пройшов тренінг «Працевлаштування для майстрів з обличкування поверхонь гіпсокартоном базкаркасним способом».
Рекрутерка, менеджерка з персоналу з понад 20-річним досвідом, Тетяна Ярославська розповіла як і де знайти роботу у робітничій сфері, надала дієві поради з подачі оголошення про надання професійних послуг, рекомендації щодо написання резюме, проходження співбесіди, тощо. Під час заходу учасники мали змогу отримати відповіді на зацікавлення запитання.

Проєкт «Перспектива» реалізується ГО «Український професійний розвиток» у межах Програми підтримки економічної стійкості України.

Далі – більше!

Короткострокові курси ” Обличкування поверхонь гіпсокартоном безкаркасним способом» у рамках проєкту «Перспектива».

Другий тиждень поспіль в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» триває навчання дорослого не зайнятого населення за короткостроковою програмою «Обличкування поверхонь гіпсокартоном безкаркасним способом» у рамках проєкту «Перспектива».
Протягом цього часу 15 слухачів отримували теоретичні знання з технології підготовки гіпсокартонних листів до наклеювання, приготування монтажного клею, технології улаштування тепло-, звукоізоляційних матеріалів під час безкаркасного обличкування стін (в тому числі із застосуванням ековати), технології шпаклювання швів, і обшивок з гіпсокартону, ознайомилися з вимоги з охорони праці під час обличкування поверхонь стін безкаркасним способом, тощо
Готуємося до практичної складової короткострокової програми
Проєкт «Перспектива» реалізується ГО «Український професійний розвиток» у межах Програми підтримки економічної стійкості України.

Далі – більше!

Навчання часткової кваліфікації

«Монтаж столярно-будівельних виробів»

Третій тиждень поспіль в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» 12 слухачів з числа дорослого населення продовжують набувати вміння та навички за напрямком «Монтаж столярно-будівельних виробів».

Протягом цього часу слухачі засвоїли вміння з перевірки розмірів дверного та віконного пройому та дверного і віконного блоку; виготовлення та монтаж віконних та дверних блоків з розклинюванням клинцями по стойовим брускам; перевірка встановленої конструкції; задування монтажною піною, прибивання наличників; встановлення підвіконної дошки; збірка учнівських парт, шаф, столів, тощо

Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України» здійснює ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки USAID «Економічна підтримка України»

 

в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100095136510499

в Instagram – @workforce.development.ua!

 

Навчання часткової кваліфікації

Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка»

Третій тиждень поспіль в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» 15 слухачів з числа дорослого незайнятого населення продовжують набувати вміння та навички за напрямком «Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка».

Протягом цього часу слухачі засвоїли кладку стін середньої складності різної товщини, кутів, стовпів, прилягань, перетину стін із бетонних, шлакобетонних  матеріалів, установка кріплень; закладання отворів під підвіконня, тощо

Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України» здійснює ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки USAID «Економічна підтримка України»

 

в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100095136510499

в Instagram – @workforce.development.ua!

Навчання часткової кваліфікації

«Монтаж столярно-будівельних виробів»

4 лютого 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» 12 слухачів з числа дорослого незайнятого населення розпочали навчання за напрямком «Монтаж столярно-будівельних виробів».

Курс спрямований на набуття навичок зі встановлення дверного блоку в пройом та розклинювання клинцями по стойовим брускам, задування монтажною піною проміжків між стіною та коробкою; прорізання та прибивання наличника, виконання монтажу віконного блоку в пройом з перевіркою по рівню та виску; розклинювання віконної коробки клинцями; збірка та монтаж меблів, тощо.

По закінченню навчання, за результатами підсумкової кваліфікаційної атестації слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком.

Таке навчання дозволить покращити можливості з працевлаштування та підвищити свій професійний рівень.

Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України» здійснює ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки USAID «Економічна підтримка України»

 

в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100095136510499

в Instagram – @workforce.development.ua!

Навчання за програмою

«Збирання корпусних меблів»

Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочав збірку меблів у рамках короткострокових курсів «Монтаж столярно-будівельних виробів»

 

?Дякуємо організаторам грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 , який реалізується Благодійним фондом Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерства освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects,  за надану можливість отримати вміння  та навики в цьому напрямку

 

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

 

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

 

Навчання за програмою

«Монтаж плоских покрівель»

Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 , який реалізується Благодійним фондом Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерства освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects,  продовжує впроваджувати часткові кваліфікації/додаткові компетентності у напрямку енергоефективності.

26 здобувачів освіти, діленням на дві підгрупи, набувають вмінь та навиків за короткотерміновою програмою «Монтажник плоских покрівель». Протягом курсу будуть відпрацьовані такі види робіт, як: проведення попередньої обробки поверхонь, встановлення гідроізоляційних систем з бітумної мембрани, встановлення одношарових полімерних гідроізоляційних систем, встановлення теплоізоляції, конструювання стиків та встановлення монтажних елементів, встановлення захисних та зносостійких шарів, тощо

 

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

 

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

Практичні роботи за програмою

«Монтаж віконних та дверних конструкцій»

 

В Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжується заміна пошкоджених віконних конструкцій на енергозберігаючі!

У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 , який реалізується Благодійним фондом Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерства освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects,  у рамках навчання за короткостроковою програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій» заклад продовжує практичні заняття по монтажу віконних енергозберігаючих конструкцій.

26 лютого 2024 р. на етапі монтажу ще двох арочних віконних конструкцій долучилися спеціалісти  компанії Goodwin – офіційний партнер VEKA ( ТОВ VEKA Україна), які разом зі здобувачами освіти провели демонтаж та монтаж вікон. Дякуємо компанії за консультацію та допомогу.

 

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

 

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

Практичні роботи за програмою

«Монтаж віконних та дверних конструкцій»

Продовжуємо проводити практичні заняття з Монтажу віконних конструкцій!

У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0 , який реалізується Благодійним фондом Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерства освіти і науки України. Проєкт фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate Projects,  Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у рамках навчання за короткостроковою програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій» протягом тижня продовжив практичні заняття по монтажу віконних енергозберігаючих конструкцій. На етапі монтажу складної арочної віконної конструкції долучилися інструктори базового підприємства АТ «Трест Житлобуд – 1», які пояснили та практично показали поетапність такого складного монтажу.

 

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

 

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

 

 

Семінар практикум

 з професії «Електрогазозварник»

21 лютого 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» за участю представників компанії Фроніус пройшов семінар – практикум на тему «Сучасні тренди електрогазозварника: апарати, тренажери, технології та обладнання».

Протягом заходу здобувачі освіти та слухачі з числа дорослого населення мали змогу не тільки теоретично ознайомитися з сучасним обладнанням і технологіями компанії Фроніус: MIG, MAG, TIG зварювання та VR – тренажер (високотехнологічний тренажер), а й практично спробували сучасні види зварювання на сучасному обладнанні.

Дякуємо компанії за такий неоцінений досвід

 

Навчання часткової кваліфікації

«Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка»

19 лютого 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» 15 слухачів з числа дорослого незайнятого населення розпочали навчання за напрямком «Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка».

Курс спрямований на набуття навичок з виконання кладки конструкцій стін середньої складності з керамічних порожнистих  каменів; кладки стін середньої складності різної товщини, кутів, стовпів, прилягань, перетину стін із бетонних, шлакобетонних  і природних каменів правильної форми, установка кріплень; кладки стін простої складності з одночасним облицьовуванням, тощо.

По закінченню навчання, за результатами підсумкової кваліфікаційної атестації слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком.

Таке навчання дозволить покращити можливості з працевлаштування та підвищити свій професійний рівень.

Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України» здійснює ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки USAID «Економічна підтримка України»

 

в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100095136510499

в Instagram – @workforce.development.ua!

Проведення короткотермінових курсів

з числа дорослого населення

Минулого тижня в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «PROмайбутнє» 15 слухачів з числа дорослого незайнятого населення розпочали навчання за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель і споруд».

Програма націлена на впровадження енергоефективних технологій в будівельну галузь. Протягом всього курсу слухачі ознайомляться з технологією кріплення утеплюючих та армувальних матеріалів, з системою «ТЕРМОС», а також набудуть навичок з технології виконання декоративної штукатурки

По закінченню навчання слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком.

Тож таке навчання дозволить підвищити свій професійний рівень в напрямку енергозберігаючих технологій та покращить можливості з працевлаштування

А далі — більше!

Проєкт «PROмайбутнє» реалізує ГО «Український професійний розвиток» за сприяння Helvetas Swiss Intercooperation в Україні у межах Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Проведення короткотермінових курсів

з числа дорослого населення

І знову наступний старт з впровадження енергоефективних технологій!

01.02.2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «PROмайбутнє» 15 слухачів з числа дорослого не зайнятого населення розпочали навчання часткової кваліфікації за напрямком «Зварювання, наплавлення та різання простих та середньої складності деталей, вузлів конструкцій»,

В процесі навчання слухачі опанують знання та навички з ручного дугового зварювання і наплавлення механізованого зварювання; проведення газового зварювання деталей, вузлів, конструкцій простих та середньої складності; проведення зварювання і наплавлення деталей із застосуванням зварювальних автоматів і установок.

По закінченню навчання всі слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за даним напрямком.

Тож таке навчання дозволить кожному слухачу удосконалити свій професійний розвиток в напрямку енергоефективності та покращити можливості з працевлаштування.

А далі — більше!

Проєкт «PROмайбутнє» реалізує ГО «Український професійний розвиток» за сприяння Helvetas Swiss Intercooperation в Україні у межах Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

 

 Навчання дорослого незайнятого  за напрямком «Монтажник віконних та дверних конструкцій»

Продовжуємо працювати над впровадженням енергоефективних та енергозберігаючих технологій!
Минулого тижня в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «PROмайбутнє» 10 слухачів з числа дорослого незайнятого населення розпочали навчання за напрямком «Монтажник віконних та дверних конструкцій».
Протягом навчання слухачі опанують знання та навички з технології демонтажу старих конструкцій та правильного монтажу металопластикових вікон та дверей з використання сучасних енергозберігаючих матеріалів.
По закінченню навчання, за результатами підсумкової кваліфікаційної атестації слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком.
Таке навчання дозволить стати ще більш конкурентоспроможним на ринку праці та підвищити свій професійний рівень в напрямку енергоефективності.
А далі — більше!
Проєкт «PROмайбутнє» реалізує ГО «Український професійний розвиток» за сприяння Helvetas Swiss Intercooperation в Україні у межах Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Проведення короткотермінових курсів

слухачів з числа дорослого населення

Продовжуємо надавати необхідні професійні навички у сфері енергоефективності.  В Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» проходять навчання часткової кваліфікації, група із 12 слухачів, за напрямком «Зварювання, наплавлення та різання простих та середньої складності деталей, вузлів конструкцій» у межах Проекту HELVETAS Swiss Intercooperation, який реалізується за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Вміння та навички з проведення ручного дугового зварювання і наплавлення механізованого та газового зварювання деталей, вузлів, конструкцій простих та середньої складності, тощо, слухачі набувають в майстерні закладу під керівництвом досвідченого майстра Шекули О.М.

Таке навчання дозволить слухачам підвищити професійний рівень з професії та покращити можливості з працевлаштування.

 

 

Проведення короткотермінових курсів

слухачів з числа дорослого населення

З метою просування інноваційного навчання у сфері енергоефективності та надання професійних вмінь та навиків різним верствам населення в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» проходить короткотермінові курси група із 12 слухачів за напрямком «Монтаж сонячних фотоелектричних систем», яке відбуватиметься  у межах Проекту HELVETAS Swiss Intercooperation, який реалізується за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Під час такого навчання слухачі опановують знання та вміння з монтажу та підключення обладнання сонячних станцій (фотомодулів, інверторів, контролерів, акумуляторних батарей, захисних апаратів та приладів), тощо, під керівництвом досвідченого викладача Пікалова О.О.

Приєднуйтесь до нас у цьому  надважливому навчанні з енергозбереження та енергоефективності.

Семінар – тренінг для педагогічних працівників

31 січня 2024 року 29 педагогічних працівників  Державного навчального  закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» долучилися до онлайн семінару-тренінгу «ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ В ПРОЦЕСІ РЕАЛІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬННИХ ПРОГРАМ «ПЕРЕДОВІ СИСТЕМИ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД» ТА «ІЗОЛЮВАЛЬНИК З ТЕРМОІЗОЛЯЦІЇ» організований в межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності.2,0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Intenationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects   в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Консультант-технолог ТОВ «ЦІТ «Дніпро» Володимир ГОРБАЧ, ознайомив з системою поліфасад (в основою якої є термоплитки), методами послідовного укладання плиток, їх переваги та недоліки.

Енергоаудитор експерт МГО «Центр сприяння житловим та муніципальним реформам» Вадим ЛИТВИН, пояснив сучасні підходи до термоізоляції трубопроводів, систем тепло та водопостачання

Дякуємо організаторам семінару за такий змістовний та корисний матеріал.

 

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

Семінар – тренінг для педагогічних працівників

     29 січня 2024 року 30 педагогічних працівників  Державного навчального  закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» долучилися до онлайн семінару-тренінгу «Використання сучасних технологій та енергоефективних матеріалів в процесі реалізації короткострокових навчальних програм «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» та «Монтажник плоских покрівель» організований інструкторами Благодійної організації «Благодійний фонд «Людина» в межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності.2,0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Intenationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects   в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Катерина МІРОШНІЧЕНКО, представниця ГО «Міжнародна фундація розвитку», розповіла про основні вимоги при формуванні змісту, структури програм, визначення результатів  короткострокового навчання, акцентувала увагу на методах індивідуального підходу педагогічних працівників  до вибору методичних прийомів викладання.

Енергоексперт ТОВ «Фомальгаут Полімін Україна» Ігор ГРИНЬКІВ, надав інформацію про  використання сучасних систем та технологій термомодернізації будівель і споруд в реальних умовах.

Дякуємо організаторам семінару за такий змістовний та пізнавальний матеріал

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

 

Отримання благодійної допомоги

У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 26 січня 2024 року отримав благодійну допомогу у вигляді меблів для облаштування навчального кабінету столами, стільцями для здобувачів освіти, педагогічних працівників та шафи для зберігання навчального матеріалу, тощо.
Готуємося до наступного етапу – збирання та комплектування меблів з подальшим розміщенням в кабінеті з професійно-теоретичної підготовки.
Щиро вдячні організаторам проекту за надану допомогу у створенні комфортних умов для проведення якісного освітнього процесу у підготовці кваліфікованого робітника у сфері енергоефективності та енергозбереження

#GIZ_ENEFEDU2.0
#енергоефективність_в_Україні
#енергоефективний_освітній_заклад
#енергоефективність_та_термомодернізація
Детальніше про проєкт:
Сайт: https://enefedu.human.org.ua/
Сайт: https://human.org.ua/
Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund
Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/
Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

Вебінар на тему:

«Міфи та помилки при працевлаштуванні: як запобігти».

Цього тижня у межах проєкту «PROмайбутнє», партнером якого є ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», пройшов вебінар «Міфи та помилки при працевлаштуванні: як запобігти».

Спікерка, менеджерка з персоналу з понад 20-річним досвідом, Тетяна Ярославська розповіла про (не)типові виклики та бар’єри протягом пошуку роботи у робітничій сфері, а також надала дієві поради з їхнього уникнення. Також у межах зустрічі Тетяна поділилася лайфхаками щодо написання резюме та визначила, яким резюме точно не місце у професійному полі.

До заходу доєдналося понад 60 здобувачів освіти та слухачів нашого закладу. Питання, жваві дискусії та нові практичні знання стали результатом плідної роботи у межах зустрічі.

«Важливо, щоб попри війну та нестабільність, як молодь, так і дорослі продовжували свої професійні пошуки та розвиток: навчалися та удосконалювали свої професійні та особисті навички. Тому такі вебінари допомагають структурувати інформацію, дізнатися про тренди у працевлаштуванні та почути про помилки інших, щоб власноруч їх не допустити», – зазначила спікерка.

Проєкт «PROмайбутнє» реалізується ГО «Український професійний розвиток» за сприяння Helvetas Swiss Intercooperation в Україні у межах Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

 

Далі – більше!

Отримання благодійної допомоги

    У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects  в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 19 січня 2024 року отримав благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів: мінеральної вати, пінопласту, пінополістиролу, монтажного клею та піни, дюбелів, кутників, профілів, декоративної штукатурки, водоемульсійної фарби, тощо.

Готуємося до наступного етапу –  виконання монтажних робіт щодо утеплення фасаду навчально-виробничої майстерні на етапі закріплення вмінь здобувачами освіти за навчальною програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд», отриманих на уроках виробничого навчання.

Дякуємо організаторам проекту за надану допомогу у відновленні та створені енергоефективного закладу освіти

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

Отримання комп’ютерного обладнання

У рамках Проекту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», що реалізує Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії Державний навчальний  заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» отримав комплект комп’ютерного обладнання у вигляді проектору, інтерактивної панелі, інтерактивної дошки-екрану, мобільні стійки, мережеве обладнання, тощо для проведення безперервного освітнього процесу та онлайн заходів з питань енергоефективності та енергозбереження в умовах сьогодення.

Щиро вдячні організаторам Energy Efficiency and Climate Projects за таку важливу, на сьогоднішній день підтримку професійної освіти.

 

Проведення короткотермінових курсів

слухачів з числа дорослого населення

 З метою реалізації заходів з підвищення професійного рівня шляхом навчання  сучасним енергоефективним технологіям, просуваючи інноваційне навчання різним верствам населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки Державний навчальний  заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжує реалізацію короткострокових курсів з числа дорослого населення. З 08 січня 2024 року 12 слухачів розпочали навчання за напрямком «Монтаж сонячних фотоелектричних систем», яке відбуватиметься  у рамках Проекту HELVETAS Swiss Intercooperation, який реалізується за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Курс спрямований на набуття навичок з монтажу та підключення обладнання сонячних станцій (фотомодулів, інверторів, контролерів, акумуляторних батарей, захисних апаратів та приладів). тощо. Приєднуйтесь до нас у цьому  надважливому навчанні з енергозбереження та енергоефективності.

Проведення короткотермінових курсів

слухачів з числа дорослого населення

Продовжуємо реалізовувати намічені плани щодо освіти дорослих. З 8 січня 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочалося навчання, другої групи із 12 слухачів, часткової кваліфікації за напрямком «Зварювання, наплавлення та різання простих та середньої складності деталей, вузлів конструкцій». Навчання відбуватиметься  у рамках Проекту HELVETAS Swiss Intercooperation, який реалізується за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Курс спрямований на набуття навичок з користування зварювальним і газо-повітряним пальником; проведення ручного дугового зварювання і наплавлення механізованого зварювання; проведення газового зварювання деталей, вузлів, конструкцій простих та середньої складності; проведення зварювання і наплавлення деталей із застосуванням зварювальних автоматів і установок та ще багато іншого цікавого.

Майстер клас на тему: Підмазування тріщин, щілин, вибоїн із застосуванням матеріалів TM «Śnieżka»:  ACRYL-PUTZ FX23 FLEX –  Еластична маса».

28 грудня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» на базі навчально-практичного центру «SNIEZKA»з  професії «Маляр», межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) пройшов майстер-клас для здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення на тему: «Підмазування тріщин, щілин, вибоїн із застосуванням матеріалів TM «Śnieżka»:  ACRYL-PUTZ FX23 FLEX –  Еластична маса». Під час майстер-класу, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталія Юріївна, ознайомила всіх присутніх із сучасною армувальною шпаклювальною сумішшю. Вимоги до її використання, її властовості, методи використання.Також був продемонстрований відеоролик технологічного процесу заповнення тріщин шпаклювальною сумішшю завідуючою НПЦ Наталією Юріївною. В кінці майстер-класу, здобувачі освіти та слухачі мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

Навчання за програмою

«Монтаж віконних та дверних конструкцій»

У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects  в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжує впроваджувати часткові кваліфікації/додаткові компетентності у напрямку енергоефективності за короткотерміновою програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій». Навчання відбувається у змішаному форматі. Під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання, 30 здобувачів освіти, діленням на підгрупи, продовжували відпрацьовувати вміння та навички на робочих місцях у закладі освіти. На подальших заняттях відпрацьовалися такі види робіт, як:  запінення монтажною піною; герметизація та утеплення вікон; системи ущільнення: герметизуючі замазки, ущільнююча стрічка, ущільнююча фольга, ущільнюючі планки та профілі, матеріали для заповнення ізоляційного проміжку, тощо.

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/

Отримання благодійної допомоги

У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects  в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 27 грудня 2023 року отримав благодійну допомогу у вигляді металопластикових вікон та дверей.  38 вікон та 2 дверей були доставлені на два корпуси закладу, які знаходяться за адресами пр-т Гагаріна, 11 та б-р Богдана Хмельницького, 30

Готуємося до наступного етапу –  демонтажу пошкоджених вікон та монтажу нових вікон на етапі закріплення вмінь та навичок здобувачами освіти за навчальною програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій», отриманих на уроках виробничого навчання.

Дякуємо організаторам проекту за надану допомогу у відновленні та створені енергоефективного закладу освіти.

Вебінар на тему:

«Працевлаштування в робітничій сфері: поради та лайфаки»

27 грудня 2023 року, 90 слухачів з числа дорослого незайнятого населення які, завершили/ та продовжують навчання за частковими кваліфікаціями, та здобувачі освіти Державного навчального  закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», відвідали вже другий вебінар на тему «Працевлаштування в робітничій сфері: поради та лайфаки», який проходив в межах Проєкт «PROмайбутнє» реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за сприяння Helvetas Swiss Intercooperation в Україні у межах Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва. На вебінарі фахівчиня з адаптації персоналу Олена Підлужна-Ткач розповіла про тренди на ринку праці робітничих професій та поділиться лайфхаками з працевлаштування: оформлення резюме (мета, принципи, структура), проходження співбесіди, її види, самопрезентація, тощо. В кінці, учасники заходу мали змогу отримали відповіді на зацікавленні запитання щодо даної теми.

Дякуємо Громадській організації «Український професійний розвиток», організаторам заходу, та Олені Підлужній-Ткач, фахівчині з адаптації персоналу, за такі унікальні, корисні та змістовні поради.

 

Навчання за програмою

«Передові системи термомодернізації будівель і споруд»

 У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects  в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжує впроваджувати навчання здобувачів освіти часткової кваліфікації/додаткової компетентності за програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд». Навчання відбувається у змішаному форматі. Практичні уміння та навички здобувачі освіти відпрацьовують на робочих місцях у виробничій майстерні. На минулих заняттях були відпрацьовані такі види прийомів робіт: приготування клейової суміші, улаштування армованого гідрозахисного шару, улаштування додаткового армованого захисного шару в кутових зонах,  грунтування торців і потаємних заглиблень, приклеювання добірних елементів, герметизація швів і потаємних заглиблень тощо.

Продовжуємо і надалі працювати в напрямку енергоефективності.

Майстер-клас на тему «Матеріали і обладнання при Термомодернізації будівель і споруд з подальшим декоративним опорядженням».

     12 грудня 2023 року, у рамках навчання часткової кваліфікації/додаткової компетентності за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель і споруд», яке відбувається у межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects  в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), пройшов майстер-клас на тему «Матеріали і обладнання при Термомодернізації будівель і споруд з подальшим декоративним опорядженням». Своїм досвідом та практикою поділився технічний експерт-практик Віталій Гога. Він ознайомив з видами сучасного пінопласту, пінополістиролу; видами термодюбелів, армувальної сітки, видами клеїв, декоративних та фарбувальних мас. Пояснив та показав виконання правильного монтажу системи утеплення. Також родзинкою заходу було виконання декоративного опорядження поверхонь: декору «під дерево» та під «рваний бутовий камінь». 20 здобувачів освіти Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» мали змогу отримати додаткові знання та практичний досвід у сфері енергоефективності та енергозбереження.

 

Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

Державний навчальний  заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжує впровадження короткотермінових курсів з числа дорослого не зайнятого населення. На базі навчально-практичного центру «Монтажника гіпсокартонних конструкцій» за технологіями ТДВ «Сініат»» у межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) проходить навчання часткової кваліфікації за напрямком «Обличкування стін гіпсокартоном каркасним та безкаркасним способом». Курс направлений на набуття вмінь та навичок з приклеювання листових матеріалів до стін; виконання улаштування теплозвукоізоляції стін при безкаркасному та каркасному обличкуванні стін; провішування і розмітка поверхонь стін під каркаси; монтаж пристінних каркасів до стін та біля них; з’єднання елементів каркасів різними способами; підготовка матеріалів до монтажу, та ще багато іншого цікавого.

Майстер – клас “Встановлення дверних та віконних прорізів у прямолінійних гіпсокартонних перегородках».

22 грудня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) пройшов майстер-клас для здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення на тему: «Встановлення дверних та віконних прорізів у прямолінійних гіпсокартонних перегородках». Під час майстер-класу, завідуюча навчально-практичним центром Машталір Наталя Миколаївна, ознайомила всіх присутніх з різними видами профілів для влаштування гіпсокартонних перегородок, пояснила технологію монтажу перегородок, що таке демферна стрічка і як її використовувати, монтаж утеплювача в перегородках, шпаклювання швів. Також був продемонстрований відеоролик технологічного процесу монтажу перегородок завідуючою НПЦ Наталією Миколаївною. В кінці майстер-класу, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

Навчання за програмою

«Передові системи термомодернізації будівель і споруд»

    Продовжуємо працювати в напрямку енергоефективності та енергозбереження. У межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  Energy Efficiency and Climate Projects  в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 28 здобувачів освіти проходили навчання часткової кваліфікації/додаткової компетентності за програмою «Передові системи термомодернізації будівель і споруд». Навчання відбувається у змішаному форматі. Практичні уміння та навички здобувачі освіти відпрацьовують на робочих місцях у виробничій майстерні. На минулих заняттях були відпрацьовані такі види прийомів робіт: техніка кріплення плит утеплювача, додаткове механічне кріплення плит, способи приготування клейової суміші, нанесення клейової суміші на поверхню плити утеплювача полосним, маяковим, суцільним методами, тощо.

Закінчення навчання часткової кваліфікації за напрямком

«Монтаж прямолінійних гіпсокартонних перегородок»

08 грудня 2023 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів з числа дорослого незайнятого вразливих верст населення, завершили навчання за курсом часткової кваліфікації «Монтаж прямолінійних гіпсокартонних перегородок», яке проходило в межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC). За результатами навчання, яке тривало з 08.11.2023 по 08.12.2023 року, слухачі опанували навички з виконання розмітки за допомогою лазерного рівня, підготовки плит до монтажу, улаштування нескладних металевих каркасів, кріплення гіпсокартонних (гіпсоволокнистих) плит до каркаса шуруповертом, монтаж каркасів віконних та дверних прорізів з улаштуванням арок, улаштування каркасів нескладних перегородок, шпаклювання швів між гіпсокартоном, тощо. По закінченню навчання всі слухачі отримали сертифікати здобуття часткової кваліфікації. Сподіваємося що таке навчання стало ключовим у професійному розвитку з професії та покращить можливості з працевлаштування.

Закінчення навчання часткової кваліфікації за напрямком

«Оздоблення поверхонь»

01 грудня 2023 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів завершили навчання за курсом часткової кваліфікації «Оздоблення поверхонь», яке проходило в межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC). За результатами навчання, яке тривало з 06.11.2023 по 01.12.2023 року, слухачі опанували навички з фарбування за трафаретом, оздоблення поверхонь рельєфними валиками, торцювання фарбових плівок, виконання гладких та об’ємних фактур, монтаж елементів декору, тощо. По закінченню навчання всі слухачі отримали сертифікати здобуття часткової кваліфікації. Сподіваємося що таке навчання надало можливість підвищити свій професійний рівень та стати більш конкурентоспроможними на ринку праці у пріоритетних галузях економіки як у Харківському регіоні так і в країні в цілому.

Закінчення навчання часткової кваліфікації за напрямком

«Передові системи термомодернізаціії будівель і споруд»

27 листопада 2023 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів завершили навчання за курсом часткової кваліфікації «Передові системи термомодернізації будівель і споруд», яке проходило в межах Проекту «Підтримка професіи‌но-технічноі‌ освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківськіи‌ та Дніпропетровськіи‌ областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізаціі‌ Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасовоі‌ підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC). За результатами навчання, яке тривало з 13.11.2023 по 27.11.2023 року, слухачів опанували навички з систем монтажу утеплюючого матеріалу, наклеювання армувальної сітки, тощо, та виконання декоративного опорядження поверхонь. У результаті навчання слухачі отримали сертифікати здобуття часткової кваліфікації. Сподіваємося що набуті навички дозволять покращити можливості з працевлаштування усім категоріям  вразливих верст населення, які були залучені до даного курсу та стати ще більш конкурентоспроможними.

Закінчення навчання часткової кваліфікації

«Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка»

10 листопада 2023 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів завершили навчання за курсом часткової кваліфікації «Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка», яке проходило в межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC). До процесу навчання були залучені категорії вразливих верств населення (ВПО, багатодітні матері/батьки, одинокі матері/батьки, люди похилого віку, особи з інвалідністю, тощо). За результатами такого навчання, яке тривало з 09.10.2023 по 07.11.2023 року, всі слухачі отримали сертифікати. Сподіваємося що набуті навички  у пріоритетній галузі економіки та надасть доступ до ринку праці як у Харківському регіоні так  і в країні в цілому.

 

Закінчення навчання часткової кваліфікації

«Монтаж внутрішньоквартирних електричних мереж»

29 листопада 2023 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 11 слухачів завершили навчання за курсом часткової кваліфікації «Монтаж внутрішньоквартирних електричних мереж», яке проходило в рамках Проекту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Економічна підтримка України». За результатами успішного навчання, яке тривало з 06.11.2023 по 28.11.2023 року всі слухачі отримали сертифікати міжнародного рівня. В процесі навчання слухачі змогли підвищити свій професійний рівень з таких видів робіт, як:

  • Монтаж відкритих та прихованих електричних проводок
  • Окінцювання та з’єднання жил проводів та кабелів
  • Встановленя та кріплення світильників (Люмінісцентні лампи. Дугорозрядні лампи типу ДРЛ, тощо)
  • Монтаж електроустановчих виробів (розеток, вимикачів, дистанційних та Wi-Fi вимикачів до мережі освітлення)
  • Монтаж та демонтаж апаратів та приладів (перемикачі, тумблери, автоматичні вимикачі, вимикачі диференційні (УЗО), автоматичні вимикачі диференційного струму)

Таке навчання допоможе стати більш конкурентоспроможними на ринку праці  та покращити свої можливості з працевлаштування для поступового відновлення країни.

 

Проведення короткотермінових курсів слухачів з числа дорослого населення

Продовжуємо працювати над освітою дорослих. З метою реалізації заходів з підвищення професійного рівня шляхом навчання  сучасним енергоефективним технологіям, просуваючи інноваційне навчання різним верствам населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки та доступі до ринку праці як у Харківському регіоні так і в країні в цілому Державний навчальний  заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжує реалізацію короткострокових курсів з числа дорослого населення. З 04 грудня 2023 року 12 слухачів розпочали навчання за напрямком «Зварювання, наплавлення та різання простих та середньої складності деталей, вузлів конструкцій». Курс спрямований на набуття навичок з користування зварювальним і газо-повітряним пальником; проведення ручного дугового зварювання і наплавлення механізованого зварювання і наплавлення в середовищі захисних газів деталей, вузлів, різних конструкцій; проведення газового зварювання деталей, вузлів, конструкцій простих та середньої складності; проведення зварювання і наплавлення деталей із застосуванням зварювальних автоматів і установок та ще багато іншого цікавого.

 

Відкритий урок виробничого навчання  гр. 2О-2

30 жовтня 2023 року заступник директора з виробничої роботи ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І. , старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідали урок виробничого навчання в спеціальній групі 2О-2 з професії «Озеленювач», де навчаються здобувачі освіти з особливими освітніми потребами. Тема уроку виробничого навчання: «Зберігання живців та готування живців до укорінення». Урок був проведений майстром в/н Никоненко Т.В. на  високому рівні. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані: презентація, яка була створена за допомогою онлайн платформи графічного дизайну Canva  , відеоролик професійного спрямування , інтерактивна гра  створена завдяки  онлайн сервісу  Worldwall,   та особистий показ трудових прийомів майстром виробничого навчання. Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок дружнього спілкування, здобувачі активно приймали участь у грі, давали відповіді на запитання.

Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

Продовжуємо працювати над освітою дорослих. 13 листопада 2023 15 слухачів з числа дорослого незайнятого населення розпочали навчання ще за однією частковою кваліфікацією «Передові системи термомодернізації будівель та споруд» в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості». За результатами навчання слухачі опанують знання та навички з технології утеплення фасадів, правильного монтажу різних видів утеплювача мінеральної вати, пінополістиролу, пінопласту, тощо. Ознайомляться з системою «ТЕРМОС», а також набудуть навичок з технології виконання декоративної штукатурки. По закінченню навчання за результатами підсумкової кваліфікаційної атестації слухачі отримають сертифікат присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком. Тож таке навчання дозволить підвищити свій професійний рівень та покращить можливості працевлаштування

Участь у тренінгу за професійним спрямуванням

     Останній день тренінгу. 16 листопада 2023 року здобувачі освіти та педагогічні працівники  Державного навчального  закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відвідали наступний тренінг за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель і споруд», який організували представили Благодійної організації «Благодійний фонд «Людина» в межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності.2,0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH   в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Протягом двох тижневих серій тренінгів учасники закладу мали унікальну можливість покращити свої знання та навички у комплексі з енергоефективності та енергозбереження і стали на пару сходинок обізнаними в сучасній галузі будівництва

Дякуємо організаторам заходів за таку унікальну можливість.

 

Участь у тренінгу за професійним спрямуванням

 Четвертий день тренінгів.  Сьогодні 14 листопада 2023 здобувачі освіти та педагогічні працівники  Державного навчального  закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» долучився до навчального тренінгу за професійним спрямуванням «Монтажник віконних та дверних конструкцій», організований інструкторами Благодійної організації «Благодійний фонд «Людина» в межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчалний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності.2,0» #GIZ_ENEFEDU2.0 , що виконується Deutsche Gesellschaft fur Intenationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH   в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Під час заходу ознайомилися з конструкцією вікон компанії VEKA, монтажем та видами кріплень які використовують при монтажі, що таке паро-, звукоізоляція, види підкладок та ще багато іншого.

Дякуємо організаторам заходу.

 

Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

З метою реалізації заходів з підвищення професійного рівня, просування конкурентоспроможності на ринку праці та підтримки вразливих верст населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки та доступі до ринку праці як у Харківському регіоні так і в країні в цілому Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжив реалізацію короткострокових курсів з числа дорослого населення. З 06 листопада 2023 року 15 слухачів розпочали навчання за напрямком «Монтаж прямолінійних гіпсокартонних перегородок». Курс спрямований на набуття навичок з улаштування нескладних металевих каркасів, кріплення гіпсокартонних (гіпсоволокнистих) плит до каркаса шуруповертом, монтаж каркасів віконних та дверних прорізів, улаштування каркасів нескладних перегородок, тощо. Слухачі ознайомляться з елементами каркасів перегородок (профілями), технологією провішування і розмітки місць розташування перегородок і дверних прорізів у них; конструкцією каркасів простих гіпсокартонних перегородок; технологією монтажу каркасів простих гіпсокартонних перегородок; технологією кріплення листових матеріалів до каркасів простих перегородок із двох сторін, та ще багато іншого цікавого.

 

  Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

З метою реалізації заходів з розширення можливостей та підтримки вразливих верст населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки та доступі до ринку праці як у Харківському регіоні так і в країні в цілому Державний навчальний  заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжив реалізацію короткострокових курсів з числа дорослого населення. З 06 листопада 2023 року 15 слухачів розпочали навчання за напрямком «Оздоблення поверхонь». Курс спрямований на набуття навичок  з набиття трафаретів,  виконання венеціанської штукатурки, виконання гладких та текстурних фактур, наклеювання декоративних елементів, тощо. Слухачі ознайомляться з основами  кольорознавства, навчаться підбирати та змішувати кольори та ще багато інших цікавинок. Доєднуйтесь до нашої дружньої команди

 

 Навчання часткової кваліфікації «Монтаж внутрішньоквартирних електричних мереж»

З метою підвищення свого професійного рівня та покращення можливості працевлаштування, з 06 листопада 2023 року  в рамках Проекту «Розвиток трудового потенціалу України», що реалізує Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проекту USAID «Економічна підтримка України»,  розпочали навчання часткової кваліфікації за напрямком «Монтажник внутрішньоквартирних електричних мереж» слухачі з числа незайнятого населення. Протягом тижня всі учасники групи ознайомилися з робочим інструментом та обладнанням таким як: автоматичні вимикачі, реле часу, функції УЗО, шинами заземлення, ввідними автоматами, тощо. На практичних заняттях навчилися прокладати електричний провід, збирати електричні щити. Долучайтеся до нашої команди!

 

Участь у тренінгу за професійним спрямуванням

Четвертий день тренінгів. 10 листопада 2023 року в межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчалний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності.2,0» #GIZ_ENEFEDU2.0,  що здійснюється  Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерства освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft fur Intenationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects   в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), здобувачі освіти та педагогічні працівники  Державного навчального  закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» з метою поглиблення своїх знань та практичних навичок в напрямку енергоефективності та енергозбереження, відвідали тренінг за напрямком «Монтажник плоских покрівель». Під час заходу енергоексперт компанії Пауль Баудер ознайомив з технологією монтажу енергоефективного даху. З продуктами паро-, тепло-, гідроізоляції, технічними характеристиками продуктів, тощо. А також продемонстровано особливості термомодернізації плоского даху, його ремонту та багато іншої корисної та змістовної інформації.Дякуємо організаторам заходу за унікальну можливість поглибити свої знання.

 

 

Участь у тренінгу за професійним спрямуванням

  Другий день тренінгу за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель і споруд». 9 листопада 2023 року здобувачі освіти та педагогічні працівники  Державного навчального  закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» мали унікальну можливість ознайомитися з технологією монтажу системи «ТЕРМОС» в основі якої лежать термоплитки з полістиролбетону, а також ознайомилися з видами термоплитки, встановлення маяків, перевірка якості, тощо. Всі ці продукти учасникам заходу представили досвідчені інструктори Благодійної організації «Благодійний фонд «Людина» в межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчалний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності.2,0» #GIZ ENEFEDU 2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Intenationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH   в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини BMZ., з метою поглиблення знань та практичних навичок у сфері енергоефективності та енергозбереження.

 

                                Участь у тренінгу за професійним спрямуванням
З метою розширення знань та набуття навичок з енергоефективності та енергозбереження, ознайомлення з правильним монтажем/демонтажем вікон, як робиться «євро-монтаж», тепло-, звукоізоляція, характеристики самих монтажних конструкцій, такими як водопроникність та водонепроникність, тощо. З цими та іншими цікавинками ознайомилися здобувачі освіти та педагогічні працівники Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» під час тренінгу 8 листопада 2023 року, який провели досвідчені інструктори Благодійної організації «Благодійний фонд «Людина» в межах грантового проекту № 81298093 «Енергоефективний навчалний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності.2,0» #GIZ ENEFEDU 2.0, що виконується Deutsche Gesellschaft fur Intenationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в межах більшого проекту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини BMZ. Учасники заходу мали можливість отримати практичний досвід вивчити нові методи та технології з напрямку часткової кваліфікації/додаткової компетентності «Монтажник віконних та дверних конструкцій». Дякуємо організаторам заходу.

Проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності та охорони праці зі здобувачами освіти

 01 вересня 2023 року всі майстри з виробничого навчання  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» провели зі здобувачами освіти інструктажі з безпеки життєдіяльності, а саме правила поведінки у надзвичайних ситуаціях (дії при повітряній тривозі, дії при ракетному обстрілі, тощо),  надання першої допомоги, дії при наявності вибухонебезпечних предметів, пожежна безпека, електробезпека, тощо. А також були проведені інструктажі з охорони праці на уроках виробничого навчання. При веденні діалогу зі здобувачами освіти були використані презентації, відеоролики та ігрові ситуації із залученням здобувачів до комунікації та активності.

 

Інструктажі з Безпеки життєдіяльності на літні канікули

З 20 по 23 червня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» майстри виробничого навчання сумісно з класними керівниками провели інструктажі з безпеки життєдіяльності зі здобувачами освіти та їх батьками за десятьма інструкціями. А саме з питань дій  у випадку надзвичайних ситуацій, дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, правила поводження на річках, водоймах і в лісі. Також провели бесіди щодо порядку надання до медичної допомоги постраждалим від нещасних випадків, та дотримання обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19. Наголосили про заборони та ризики відвідування лісових масивів та територій, які можуть бути заміновані або наближені до районів бойових дій, правила поводження з вибуховими та підозрілими предметами.

Всі інструктажі та бесіди були проведені як в онлайн так і офлайн режимі з реєстрацією в журналах з БЖД

 

Навчання за частковою кваліфікацією/додатковою компетентністю «Монтажник віконних та дверних конструкцій»

23 червня 2023 року відбулося вручення сертифікатів здобувачам освіти, які приймали участь у проекті FEER технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини та співфінансування урядом Швейцарії, та пройшли навчання за частковою кваліфікацією/додаткової компетентності за напрямком «Монтажник віконних та дверних конструкцій»  у  2021/2022 навчальному році в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій будівництва та промисловості»

 

Навчання за частковою кваліфікацією/додатковою компетентністю «Передові системи термомодернізації будівель та споруд»

У 2022/2023 навчальному році в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій будівництва та промисловості» пройшли навчання 60 осіб здобувачів освіти за частковою кваліфікацією/додаткової компетентності за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель та споруд», яке відбувалося у рамках проекту FEER технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини та співфінансування урядом Швейцарії. 22 червня 2023 р. відбулося вручення сертифікатів учасникам проекту, які пройшли підсумкову кваліфікаційну атестацію та отримали навики за даним напрямком.

Майстер-клас: «Декоративне опорядження в стилі «Вінтаж» з використанням матеріалів
ТМ «SNIEZKA»

20 червня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Декоративне опорядження в стилі «Вінтаж» з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA». Під час майстер-класу, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталя Юріївна, ознайомила всіх присутніх з технікою виконання даного стилю при оформленні різного виду приміщень. Було продемонстровано теоретичний аспект даної теми у вигляді презентації та практичний аспект у вигляді підготовки матеріалів, інструментів та показу нанесення суміші на поверхню.

 

Семінар-практикум «Влаштування карниза з пінополістирольних фризів  з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA»

29 травня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов семінар-практикум для здобувачів освіти на тему: «Влаштування карниза з пінополістирольних фризів  з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA». Під час семінару-практикуму, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталя Юріївна, ознайомила всіх присутніх з різновидністю фризів та різними видами шпаклівок ТМ «Снєжка», які використовуються для наклеювання молдингів, карнизів, тощо. Також був продемонстрований технологічний процес підрізання фриза для стикування його у кутах, накладання шпаклівки на фриз та приклеювання його до поверхні, завідуючою НПЦ Наталією Юріївною. В кінці семінару, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

Семінар-практикум: «Виконання обробки швів між ГКЛ різними шпаклівками з використанням різних видів армувальної стрічки»
22 травня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов семінар-практикум для здобувачів освіти на тему: «Виконання обробки швів між ГКЛ різними шпаклівками з використанням різних видів армувальної стрічки». Під час семінару-практикуму, завідуюча навчально-практичним центром Машталір Наталя Миколаївна, ознайомила всіх присутніх з різними видами шпаклівок для заповнення швів між гіпсокартонними листами та різними видами армувавальних стрічок для армування стиків, внутрішніх та зовнішніх кутів гіпсокартонних листів. Також був продемонстрований технологічний процес заповнення швів між гіпсокартонними листами з використанням клейкої стрічки, завідуючою НПЦ Наталією Миколаївною. Переглянуто відеоролик від соціальних партнерів компанії «Сініат», яка презентувала різновидність армувальних стрічок їхнього виробництва та технологічний процес їхнього використання. В кінці семінару, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

Контроль  виробничого навчання групи Езв-12

19.04.2023 року в навчальній групі Езв-12 професія «Електрогазозварник», було проведено урок виробничого навчання з теми: «Ручне електродугове повітряне стругання складних деталей з чавуну в різних положеннях» (майстер в/н Шекула О.М.) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу, урок відвідали заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

Контроль  виробничого навчання групи МГШМ-32

18.04.2023 року в навчальній групі МГШМ-32 професія «Маляр», було проведено урок виробничого навчання з теми: «Дефекти покриття та способи їх усунення» (майстер в/н Машталір Н.М.) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу, урок відвідали заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

13 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Слобідського району м. Харкова. На цьому заході були представлені професії: Лицювальник-плиточник. Майстер виробничого навчання Попроцька Наталія Юріївна та викладач біологіі та хімії Ніколенко Наталія Юріївна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

11 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл м. Харкова та Харківської області. На цьому заході була представлена професія: Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Майстер в/н Муханова О.В. та викладач професійно- теоретичної підготовки дисциплін електротехнічного напрямку Пікалов О.О., підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

06 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова та для учнів Малинівського опорного ліцею № 1 Чугуївського району Харківської області. На  цьому заході була представлена професія: Столяр. Майстер в/н Баштовий М.Г. та викладач фізики та астрономіі Слюта Д.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

04 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Перукар (Перукар- модельєр). Майстри в/н Шрамова К.Є., Сінельникова І.Ф. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Маляр. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Відкритий урок виробничого навчання групи П-24

 03 квітня 2023 року в навчальній групі П-24 професія: Перукар, був проведенийвідкритий урок виробничого навчання з теми: « Тонування волосся фізичними барвниками. Пігменти прямої дії» (майстер в/н Сінельнікова І.Ф.).  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідала методист НМЦ ПТО у Харківській області Дуброва І.О. та адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатньому рівні.

  Профорієнтаційний онлайн захід

31березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів Спеціальної загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІ ступені № 2 для дітей з особливими освітніми потребами м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Озеленювач. Майстер в/н Никоненко Т.В. та викладач української мови та літератури Бочко О.В. підготували для учнів презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Випускники нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Озеленювач, також учням було представлено мотивуючий відеоролик « Я ЦЕ – МОЖУ». На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

                                                 Профорієнтаційний онлайн захід

27березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Маляр. Майстер в/н Гончаренко С.М. та викладач історії Губарєва С.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Маляр. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

                              Відкритий урок виробничого навчання групи Езв-22

 27 березня 2023 року в навчальній групі Езв-22 професія: Електрогазозварник, був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми: Ручне кисневе різання сталевого легковагового і важкого брухту  (майстер в/н Штиб О.М.).  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідала методист НМЦ ПТО у Харківській області Назарова Т.С. та адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І.,  старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведений на достатньому рівні.

 

                                                  Профорієнтаційний онлайн захід
23березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Слобідського району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Майстер в/н Кіяшко О.Л та викладач фізики та астрономіі Слюта Д.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Відкритий урок виробничого навчання групи ТУел

 22 березня 2023 року в навчальній групі ТУел професія: Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми: «Монтаж термоусадочних муфт»  (майстер в/н Муханова О.В.).  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідала методист НМЦ ПТО у Харківській області Назарова Т.С. та адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., методист Ніколаєва Н.С., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведенний на достатньому рівні.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

21березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова.На цьому заході була представлена професія: Штукатур. Майстер в/н Введенська Л.І. та викладач інформатики та інформаційних технологій Якименко О.В. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з професії Штукатур. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Відкритий урок виробничого навчання групи О-3

 21 березня 2023 року в навчальній групі О-3 професія: Озеленювач, був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми: «Посів рослин для озеленення територій»  (майстер в/н Засядько О.Л.), урок проходив в групі здобувачів освіти з особливими освітніми потребами.

З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідали методист НМЦ ПТО у Харківській області Діденко О.В. та  адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн з практичним показом технологічного процесу посіву рослин.  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на високому рівні.

Профорієнтаційний онлайн захід

16 березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході були представлені професії: Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Електрогазозварник. Викладач спеціальних дисциплін Шекула Олена Володимирівна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

  14 березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи  провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Немишлянського району м. Харкова.

На цьому заході були представлені професії: Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Майстер виробничого навчання Кітіціна Карина Віталіївна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи який, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу,  була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи ШМ – 5

  03 березня 2023 року майстер в/н Попроцька Н.Ю. ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» провела відкритий урок виробничого навчання у гр. ШМ – 5 за темою: «Створення структурних, фактурних та венеціанських декоративних штукатурок». Урок був проведений з використанням технологій дистанційного навчання. (презентації, відеоролика, ТК) в синхронному та асинхронному режимі. Відвідали урок заступник директора з НВР Кісь С..П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М.

 

Предметний тиждень професії «Електрогазозварник, Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

З 27.02.2023 по 03.03.2023 р. у Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено предметний тиждень з професії «Електрогазозварник, Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», підготовлений викладачем Шекулою О.В.. В усіх заходах брали участь здобувачі освіти груп Езв-22, Езв-12, Езв-02, Ас-23  разом з майстрами виробничого навчання Шекулою О.М., Штиб О.М., Демяник О.М., Кітіцина К.В. В рамках предметного тижня було проведено конкурс з професійної майстерності серед здобувачів освіти 1 – 3 курсів на якому вони продемонстрували свої фотоколажі,  відео своїх робіт та інструкційно-технологічні карти. Пройшли квест, відвідали конференцію на тему «Сучасні тенденції зварювального виробництва» та відвідали віртуальну екскурсію на підприємство. За результатами  предметного тижня усі здобувачі освіти отримають сертифікати та дипломи.

 

Відкритий урок виробничого навчання групи Езв-02

 24 лютого 2023 року в навчальній групі Езв-02 професія «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», був проведен відкритий урок виробничого навчання з теми: «Виконання напівавтоматом прихвачувань стиків труб різного діаметру»  (майстер в/н Демяник О.М.)      З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу,  відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., методист Ніколаєва Н.С.,  старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатньому рівні.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи МГШМ-32

22 лютого 2023 року в навчальній групі МГШМ-32 професія «Маляр», було проведено відкритий урок виробничого навчання з теми: «Підготовка та обробка під неводне фарбування металевих поверхонь під  поліпшене фарбування» (майстер в/н Машталір Н.М.) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу, відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший
майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

Відкритий урок  виробничого навчання групи Езв-12

  22 лютого 2023 року в навчальній групі Езв-12  професія «Електрогазозварник», було проведено відкритий урок виробничого навчання з теми: «Ручне кисневе, плазмове і газове фігурне різання деталей з різних сталей за розмітками у всіх просторових положеннях різа» (майстер в/н Шекула О.М.)  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу,  відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.

Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи ШМ-4

  21 20лютого 23 року в навчальній групі ШМ-4 професія «Штукатур», був проведен відкритий урок виробничого навчання з теми: «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками» (майстер в/н Кіяшко О.М.)  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу,  відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи Е-01

20 лютого 2023 року заступник директора з ВР ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідала урок виробничого навчання в групі Е-01 з професії «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» (майстер в/н Муханова О.В.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Виконання монтажу термоусадочних муфт».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Відкритий урок  виробничого навчання групи П-24

13 лютого 2023 року в навчальній групі П-24 професія «Перукар», був проведен відкритий урок виробничого навчання з теми: «Тонування волосся фізичними барвниками» (майстер в/н Сінельнікова І.Ф) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу, відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання
завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на високому рівні з практичним показом технологічного процесу майстром в/н та виконанням творчих завдань здобувачами освіти.

Тренінг до Міжнародного дня прав людини

10 грудня 2021року в ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» соціальним педагогом  Дударьок Н.Ш.  та практичним психологом Порунковою Ю.О.  до Міжнародного дня прав людини було проведено тренінг для учнів з особливими освітніми потребами. Під час тренінгу підлітки розширили знання щодо своїх прав та обов’язків, з’ясували з якого віку набувають чинності певні права. Захід закінчився творчою роботою – створенням колажу   “Для кожної дитини – всі права!”

Реалізація Проекту« Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»

На базі ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з 27 вересня 2021року по 25 жовтня 2021року проходило навчання здобувачів освіти з додаткової компетентності за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель та споруд»  в рамках реалізації Проекту « Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» , який проходив за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Навчання пройшли 24 особи, які по завершенню навчання отримали сертифікати.

Відкритий урок виробничого навчання в групі Е-71  16.11.2018

16 листопада 2018 року майстер в/н Карафєтов В.І. провів відкритий урок в/н в групі Е-71 яка навчається за професією «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Тема уроку: «Контактні з’єднання». Для досягнення мети уроку були використані пояснювально-ілюстративні, практичні та наочні методи навчання. Пояснення нового матеріалу проводився  з залученням учнів до прийомів робіт таких як вимірювання та  розрізування проводу, виконання скрутки, зачистка проводу. На етапі закріплення матеріалу були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром, та опорні конспекти. На поточному інструктажі учні відпрацьовували прийоми робіт відповідно теми. Обстановка на уроці була невимушена, відчувався взаємозв’язок між учнями та майстром в/н.

Відкритий урок – конкурс виробничого навчання

30 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» в групах П-4 та 2П-4  майстрами в/н Шрамовою К.Є. та Сінельніковою І.Ф. був проведений відкритий урок – конкурс на тему: «Створення готового образу з урахуванням принципів художнього конструювання». Урок проходив у форматі конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар». На уроці були використані репродуктивні, практичні та наочні методи навчання. На етапі поточного інструктажу учням були запропоновані варіанти  готових образів, які вони з успіхом відтворили та представили на заключному інструктажі. Обстановка на уроці була невимушена, відчувався взаємозв’язок між учнями та майстрами в/н.

Відкритий урок виробничого навчання в групі МШ-13

01 листопада 2018 року майстер в/н Козиренко Вікторія Борисівна провела відкритий урок в/н для молодих майстрів виробничого навчання.  Урок проводився в групі МШ-13 яка навчається за професією «Муляр». Тема уроку: «Кладка глухих стін товщиною в 0,5; 1,5; 2; 2,5 цеглини за однорядною системою перев’язки швів». Для досягнення мети уроку були використані репродуктивні, практичні та наочні методи навчання. Пояснення нового матеріалу проводився  з показом трудових прийомів майстром в/н по кладці  глухих стін товщиною в 0,5; 1,5; 2; 2,5 цеглини.    На етапі закріплення матеріалу були використані картки – завдання, за якими учні повинні були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром, інструкційно-технологічні карти та опорні конспекти. На поточному інструктажі учні відпрацьовували прийоми робіт відповідно теми. Обстановка на уроці була невимушена, відчувався взаємозв’язок між учнями та майстром в/н.

Відкритий урок виробничого навчання в групі М-6

15 березня 2018 року майстер в/н Полехін Микола Федорович провів відкритий урок виробничого навчання з професії «Муляр» в групі М-6 за темою: «Кладка кутів в 1,5 цеглини за однорядною системою перев’язки швів». Для досягнення мети уроку були використані імітаційні ігрові методи навчання. Урок проводився і вигляді ділової гри за бригадною формою навчання. Під час актуалізації були використані кросворд, тестові завдання, умови ділової гри «Виробнича нарада» та виконання практичного завдання: кладки стовпа, у вигляді змагання між бригадами. Пояснення нового матеріалу проводилося  з використанням презентації та показом трудових прийомів майстром в/н по кладці кута в 1,5 цеглини. На етапі закріплення матеріалу були використані електронні питання, та практичний показ учнями нового матеріалу.  Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром в/н та учнями за рахунок дружнього спілкування.

Відкритий урок виробничого навчання в групі Ас -54

12 березня 2018 року майстер в/н Кітіцина Карина Віталіївна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» в групі Ас -54 за темою: «Збирання та розбирання газорозподільного механізму». Для досягнення мети уроку були використані пояснювально-ілюстративні, практичні та наочні методи навчання з використанням стенду, інструкційно-технологічних карт, тестових завдань, інструкції з охорони праці та показу трудових прийомів майстром в/н по розбиранню та збиранню ГРМ. На закріпленні нового матеріалу був використаний відеоролик «Будова та принцип дії газорозподільного механізму». Урок був проведений в невимушеній дружній атмосфері.

Відкритий урок виробничого навчання в групі ТУел

21 грудня 2017 року майстер в/н Сотніков Андрій Миколайович провів відкритий урок виробничого навчання з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» в групі ТУел за темою: «Монтаж вимикачів, розеток та підключення їх до мережі освітлення». Для досягнення мети уроку були використані пояснювально-ілюстративні, практичні та наочні методи навчання. Пояснення нового матеріалу проводилося  з використанням відеоролику та показом трудових прийомів майстром в/н по демонтажу та монтажу розеток, вимикачів.    Урок був проведений в невимушеній дружній атмосфері.

Відкритий урок виробничого навчання в групі МШ-13

15 грудня 2017 року майстер в/н Козиренко Вікторія Борисівна провела відкритий бінарний урок виробничого навчання з професії «Муляр» разом з викладачем предмету «Технології мулярних робіт» Григор’євою Галиною Дмитрівною в групі МШ-13 за темою: «Мурування стовпів квадратного перетину 2х2 цеглини за трирядною системою перев’язки швів». Для досягнення мети уроку були використані репродуктивні, практичні та наочні методи навчання. Під час актуалізації були використані кросворд, криптограма, умови завдань та метод Бліц-опитування. Пояснення нового матеріалу проводився  з використанням презентації, відеоролику та показом трудових прийомів майстром в/н по кладці стовпа традиційним способом та сучасним методом під пруток. На етапі закріплення матеріалу були використані картки – завдання, за якими учні повинні були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром, інструкційно-технологічні карти та опорні конспекти.

Відкритий урок виробничого навчання в групі 2О-2

28 листопада 2017 року майстер в/н Засядько Олена Леонідівна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Озеленювач», 4-го розряду в закріпленій за нею групі за темою: «Виготовлення мініатюрних композицій». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи. Пояснення нового матеріалу проводився  з використанням інформаційно-комунікативних технологій, та показом трудових прийомів майстром в/н по виготовленню бутоньєрок з натурального матеріалу та використанням допоміжних засобів.    На етапі закріплення матеріалу були використані картки – завдання, за якими учні повинні були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром.   Психологічна атмосфера протягом всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром в/н та учнями за рахунок дружнього спілкування.

Пробні кваліфікаційні роботи в групі П-4

28 лютого 2017 року група П-4 (майстер виробничого навчання Шрамова Катерина Євгеніївна) виконала пробні кваліфікаційні роботи в салоні краси «Неффертіті», де учні групи проходили виробничу практику.  Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Перукар (перукар-модельєр)» без розряду. По результатам робіт учні одержали сертифікати майстра перукарського мистецтва за напрямком чоловічі та жіночі стрижки і колорування.

Урок виробничого навчання в групі Ш-1

27 грудня 2016 року майстер в/н Попроцька Наталя Юріївна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Штукатур», 2-3-го розряду в закріпленій групі за темою: «Розрівнювання розчину півтерками». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи. З не імітаційних методів – бесіда, пояснення нового матеріалу, імітаційних не ігрових – показ трудових прийомів майстром в/н нанесення розчину на поверхню ковшем «Шаульського» та розрівнювання його півтерками.

Виробниче навчання

02 грудня 2015 року старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою перевірки якості навчання та використання новітніх прийомів і технологій праці відвідала навчальну групу 2ШМ–1 (майстер виробничого навчання Машталір Наталя Миколаївна) на робочих місцях під час виконання виробничих завдань.

Вітаємо з нагоди 75-річчя заснування ліцею

1 грудня 20115 року – 75-річний ювілей з дня заснування Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»

Бажаємо всім працівникам і учням ліцею міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку та здійснення творчих задумів.

Виробнича практика 09.11.2015

09 листопада 2015 року група 2ШМ – 1 (майстер виробничого навчання Машталір Наталя Миколаївна) виконала пробні кваліфікаційні роботи на базовому підприємстві АТ «Трест Житлобуд – 1» по вулиці Велозаводській, де учні групи проходили виробничу практику. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Штукатур» кваліфікації ІІІ розряду: підготовка під оштукатурювання та оштукатурювання поверхонь стін, кутів, оброблення швів. Про результат проходження виробничої практики групою на базовому підприємстві свідчить грамота, що вказує на значущі показники майстра виробничого навчання у роботі з групою.

Виробниче навчання

04 листопада 2015 року майстер в/н Машталір Наталя Миколаївна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Маляр», 2-го розряду за темою: «Згладжування поверхонь торцем дерева та шліфування шліфувальною шкуркою». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи. З не імітаційних методів – бесіда, дискусія, пояснення нового матеріалу, імітаційних не ігрових – показ трудових прийомів та вирішення виробничих завдань під час виконання операцій.

Виробниче навчання

30 жовтня 2015 року майстер в/н Козиренко Вікторія Борисівна провела відкритий урок виробничого навчання за інтерактивними технологіями з професії «Штукатур», 2-3-го розряду за темою: «Накидання розчину штукатурною лопаткою «з ліва на право». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи та засоби навчання: презентація уроку, інструкційно-технологічні карти, навчальні елементи, картки завдання гра «Бригадири», робочий інструмент штукатура. Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром в/н та учнями за рахунок дружнього спілкування.

Виробниче навчання

23 жовтня 2015 року майстер в/н Шрамова Катерина Євгеніївна провела відкритий урок виробничого навчання за інтерактивними технологіями з професії «Перукар», без розряду за темою: «Чоловіча стрижка «Напівбокс»». Урок відбувався за умови активної взаємодії всіх учнів у процесі навчання з використанням інформаційних комунікативних технологій, технологічних карт, опорних конспектів та особистої демонстрації трудових прийомів майстром виробничого навчання.

02 жовтня 2015 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» група 2КО – 3 виконала пробні кваліфікаційні роботи. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Озеленювач» кваліфікації 4 розряду: способи розмноження, садіння та догляд за декоративними деревами, чагарниками, трояндами, захист зелених насаджень від хвороб і шкідників.

02 жовтня 2015 року група ШМ – 32 (майстер виробничого навчання Солодюк Віра Андріївна) виконала пробні кваліфікаційні роботи на базовому підприємстві АТ «Трест Житлобуд – 1», де учні групи проходили виробничу практику. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Маляр» кваліфікації ІІІ розряду: пофарбування поверхонь водними і неводними сумішами, підготовка та обробка поверхонь під пофарбування. Про результат проходження виробничої практики групою на базовому підприємстві свідчить похвальний лист, що вказує на значущі показники майстра виробничого навчання у роботі з групою.

18 вересня 2015 року Королович О.І. старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відвідала навчальну групу ШМ–22 (ІІ підгрупу) на будівництві базового підприємства ПАТ «Трест Житлобуд-1», де учні проходять виробничу практику.

Мета контролю: організація виробничої практики, створення безпечних умов праці та відвідування занять учнями,

09 вересня 2015 року директор та старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відвідали навчальні групи ШМ–32, ШМ–22, 2ШМ–1 на будівництві базового підприємства ПАТ «Трест Житлобуд-1», де учні проходять виробничу практику. Адміністрація ліцею постійно веде контроль за навчально-виробничим процесом з метою організації виробничої практики, створення безпечних умов праці та станом успішності, відвідуванням занять учнів.

Пробні кваліфікаційні роботи з професії «Маляр»

03 квітня 2015 року група ШМ–22 виконала пробні кваліфікаційні роботи. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Маляр» кваліфікації ІІ розряду: підготовка поверхонь під водяне та неводяне пофарбування, шпаклювання та ґрунтування поверхонь під обклеювання шпалерами.