12 квітня 2016 року на базі нашого ліцею, була проведена бесіда з елементами тренінгу на тему “Вирішення конфліктів” фахівцем і практичним психологом організації “Ла Страда-Україна” з групою 1ШМ-11.
Тренінг «Вирішення конфліктів»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
12 квітня 2016 року на базі нашого ліцею, була проведена бесіда з елементами тренінгу на тему “Вирішення конфліктів” фахівцем і практичним психологом організації “Ла Страда-Україна” з групою 1ШМ-11.