26 вересня 2016 року з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Грушевському Михайлу Сергійовичу у Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшла загальноліційна лінійка присвячена Дню пам’яті великому історику, письменнику та громадському діячу. Виступила педагог Друшиц С.В. з докладом та презентувала відеоролік про автобіографію Грушевського М.С.
День пам’яті: 150-річчя від дня народження Грушевському М.С.
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)