12 жовтня 2016 року пройшли змагання з легкої атлетики. Змагання проводилися серед ліцеїв м. Харкова та Харкiвської областi на стадiонi «Старт». Честь нашого ліцею захищала команда учнів із 10 чоловік.
Спорт протягом життя
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
12 жовтня 2016 року пройшли змагання з легкої атлетики. Змагання проводилися серед ліцеїв м. Харкова та Харкiвської областi на стадiонi «Старт». Честь нашого ліцею захищала команда учнів із 10 чоловік.