28 грудня 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» до новорічних свят, учням – сиротам та учням позбавленим батьківського піклування, були вручені смачні подарунки. Учні залишилися задоволені та вдячні за привітання.
Новорічні подарунки
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
28 грудня 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» до новорічних свят, учням – сиротам та учням позбавленим батьківського піклування, були вручені смачні подарунки. Учні залишилися задоволені та вдячні за привітання.