28 лютого 2017 року група П-4 (майстер виробничого навчання Шрамова Катерина Євгеніївна) виконала пробні кваліфікаційні роботи в салоні краси «Неффертіті», де учні групи проходили виробничу практику. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Перукар (перукар-модельєр)» без розряду. По результатам робіт учні одержали сертифікати майстра перукарського мистецтва за напрямком чоловічі та жіночі стрижки і колорування.
Пробні кваліфікаційні роботи в групі П-4
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)