26.10.2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» пройшла зустріч з координатором БО «ХБФ» «Благо» Грушко І.В. Учні прослухали лекцію на тему «Залучення до здорового способу життя учнівської молоді та профілактика негативних явищ»
Здоровий спосіб життя
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
26.10.2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» пройшла зустріч з координатором БО «ХБФ» «Благо» Грушко І.В. Учні прослухали лекцію на тему «Залучення до здорового способу життя учнівської молоді та профілактика негативних явищ»