24 листопада 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» був проведений відкритий виховний захід «Ми діти твої, Україно!». Майстер виробничого навчання Козиренко В.Б. мала на меті поглибити знання учнів про нашу Україну; виховувати патріотів держави, повагу до її символів, бажання стати гордістю своєї Батьківщини. Учні груп МЕ -13 та МЕ -23 усвідомили необхідність бути корисними своїй державі!
Відкритий виховний захід «Ми діти твої, Україно!»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)