15.01.2015 року в ліцеї було проведено профорієнтаційний груповий захід спільно з головним спеціалістом відділу надання соціальних послуг молоді Харківського міського центру зайнятості, Гізель Оленою Іванівною.
Основними питаннями заходу було: «Техніка пошуку роботи. Складання резюме. Співбесіда з роботодавцем. Мотиваційний лист. Офіційне працевлаштування». В цьому заході прийняли участь учні випускних груп.
Профорієнтаційний груповий захід
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)