Бесіди із безпеки життєдіяльності учнів

Бесіди з метою попередження нещасних випадків і збереження здоров’я – невід’ємна складова виховного процесу в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», а розмова з учнями про дотримання ними правил безпеки життєдіяльності на канікулах – це запорука їх життя і здоров’я.

Тому, в кожній групі майстри в/н та класні керівники протягом тижня провели  інструктажі та бесіди з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час літніх канікул в умовах воєнного стану. Під час заходів зі здобувачами освіти розглядались питання дій у випадку надзвичайних ситуацій, дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога»,  правил пожежної безпеки, електробезпеки, правилах поведінки на річках і водоймах тощо. Проведено роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків, про заборону та ризики відвідування лісових масивів та територій, які можуть бути замінованими або наближені до районів бойових дій.

Проведені заходи щодо збереження життя та власного здоров’я  під час літніх канікул  з урахуванням небезпечних факторів воєнних дій нагадали здобувачам освіти про потенційні ризики та небезпеки під час канікул.