18 січня 2016 року Центр денного перебування для дітей та молоді «Компас» пригощав учнів ліцею смачними презентами. Учні ліцею були в захваті від смачних подарунків, вони були вдячні за смаколики.
Благодійна допомога учням
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
18 січня 2016 року Центр денного перебування для дітей та молоді «Компас» пригощав учнів ліцею смачними презентами. Учні ліцею були в захваті від смачних подарунків, вони були вдячні за смаколики.