17 січня 2022 року в ДНЗ « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочався цикл тренінгів з профорієнтації в рамках «Центру ка‘єрного розвитку. Здобувачі освіти отримали необхідні знання для проведення профорієнтаційної роботи з випускниками ЗОЗ. На тренінгу учні опановували практичні навички з розвитку мотивації, комунікації та правильного вибору професії.
Цикл тренінгів з профорієнтації
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)