06 березня 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» була проведена інформаційна лінійка присвячена Дню народження Тараса Григоровича Шевченка. Учні нашого ліцею прийняли активну участь у підготовці лінійки. Ведучі розповіли цікаві факти із біографії Кобзаря, а учні групи 2ШМ-11 Лузанов Роман та Лузанов Руслан зачитали вірші Т.Г.Шевченка, був продемонстрований відеоролик про життя та творчість поета.
До Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)