Осінь – чудова, чарівна пора року. Але краса потребує порядку. Тому кому, як не нам, доглядати за прилеглою територією. Ми усі, і учні, і працівники Центру охоче, озброївшись інвентарем, прибираємо опале листя.
Догляд за прилеглою територією
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
Осінь – чудова, чарівна пора року. Але краса потребує порядку. Тому кому, як не нам, доглядати за прилеглою територією. Ми усі, і учні, і працівники Центру охоче, озброївшись інвентарем, прибираємо опале листя.