26 травня 2019 року учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», завдяки гуртку « Дозвілля», відвідали Харківський Державний Цирк, де йде програма «фентезі» Країна Амазонок!. Сміливі акробати, смішні клоуни, грізні леви, які дозволяють заглянути собі в пащу, та ще багато диковинок чекали учнів у 2х годинній Шоу-програмі! Незабутнє циркове шоу так захопило учнів, що час промайнув зовсім непомітно!
Екскурсія до цирку на шоу- програму «Країна Амазонок»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)