04 травня 2017 року учні ДНЗ “Харківський ПЛБТ” завдяки співпраці ліцею з Благодійним фондом «Ігоря Вовчанчина» провели дуже корисний і цікавий день в пейнтбольному клубі «Форпост». Від гри «Лазертаг» отримали багато емоцій та адреналіну. Учні не тільки весело провели час зі своїми друзями, але й “випустили” накоплену енергію. Лазертаг (lasertag) – це новий вид активного відпочинку, високотехнологічна тактична гра, мета якої вразити супротивника лазерними променями
Гра «Лазертаг»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)