05 грудня 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» було проведено інформаційну лінійку за темою Міжнародний день інвалідів та Міжнародний день волонтерів. Міжнародний день інвалідів відзначається саме для того, щоб згадати проблеми цих людей і хоч якось їм спробувати допомогти. Вони потребують не тільки в елементарному медичному лікуванні, але і в простому розумінні. Учням були показані відеоролики про ці свята. А також з учнями було проведено бесіду про правила поведінки на залізничній колії.
Інформаційна лінійка
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)