У міжнародний День рідної мови викладач Бочко О.В організувала і провела конкурс знавців української мови серед викладачів ліцею. Педагоги виконали завдання у форматі ЗНО з української мови та літератури
Конкурс знавців української мови
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
У міжнародний День рідної мови викладач Бочко О.В організувала і провела конкурс знавців української мови серед викладачів ліцею. Педагоги виконали завдання у форматі ЗНО з української мови та літератури