Конкурси фахової майстерності та інші з професійної підготовки

Внутрішній конкурс  фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії  «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

17 лютого  2022 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти з даної професії та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів «Матеріалознавство», «Спеціальної технології», «Охорона праці», «Технічне креслення», «Електротехніка», «Допуски та  технічні вимірювання», «Основи теорії машин і механізмів» та включала виконання тестових завдань на персональних комп’ютерах ( 60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна).  Практична частина складалася з одного завдання: виконання прийомів розбирання, діагностика, ремонт і складання колодок гальмових барабанів заднього мосту автомобіля ВАЗ 2101, ВАЗ 2106.

Внутрішній конкурс  фахової майстерності

серед здобувачів освіти з професії «Електромонтажник

з освітлення та освітлювальних мереж»

10 лютого  2022 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти з даної професії та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Читання креслень» та включала виконання тестових завдань на персональних комп’ютерах ( 60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна).  Практична частина складалася з одного завдання: складання ланцюга керування освітленням з декількох місць та ланцюга керування триламповою люстрою за наданою однолінійною електричною схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту.

Відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukrain» за компетенцією «перукарське мистецтво»

         25 листопада 2021 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukrain» за компетенцією «перукарське мистецтво» в якому приймав участь здобувач освіти ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Олійник В’ячеслав (група П-34), і посів ІІ  призове місце. Підготувала конкурсанта майстер виробничого навчання Сінельникова І.Ф.

Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності«Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Електромонтажні роботи»

11 листопада 2021 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»* (далі – Центр) відбулося урочисте відкриття I (регіонального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Електромонтажні роботи» (далі – Конкурс).
Здобувачі професійної освіти Центру привітали конкурсантів, майстрів виробничого навчання та гостей святковим концертом у виконанні Театру сучасного танцю ?«Total Answer Dance», теплими словами та найкращими побажаннями перемоги.
Вітання від Президента України передала Тетяна НАЗАРОВА,методист Науково-методичного центу професійно-технічної освіти у Харківській області.Тетяна Станіславівна побажала конкурсантам впевнено йти до перемоги, а майстрам виробничого навчання висловила вдячність за підготовку учнів до змагань.
Також найщиріші побажання учасники Конкурсу отримали від Романа БІЛЯНІНА, начальника виробничо-диспетчерського відділу ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»,– голови журі.
Матеріально-технічному забезпеченню Конкурсу за компетенцією «Електромонтажні роботи» сприяли стейкхо́лдери та роботодавці: Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт»;
Приватне Акціонерне Товариство «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»;
Навчально-практичний центр ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».
Переможцями змагань стали:
? I місце- ПЕТРУШКЕВИЧ Юлій, робітник ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»;
?II місце– ЛЕБІДЬ Данило, здобувач П(ПТ)О ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»;
?III місце– ГАРМАШ Максим,здобувач П(ПТ)О ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».
Переможців нагороджено дипломами I, II та III ступенів, золотою, срібною та бронзовою медалями відповідно й цінними подарунками від спонсорів Конкурсу.
Усі учасники отримали сертифікати та подарунки.
Спонсорами даної компетенції були:
* Харківська книжкова фабрика «Глобус».
* Приватне Акціонерне Товариство «Харківська бісквітна фабрика».
* Акціонерне Товариство «Ефект».
?Вітаємо переможців!?
*Щиро вдячні майстрам в/н, які підготували учасників і переможців, стейкхолдерам, спонсорам та соціальним партнерам за участь у популяризації професій електромонтажного напряму та підтримку сучасної талановитої молоді.

 

Внутрішній конкурс  фахової майстерності

серед здобувачів освіти закладу з професії «Озеленювач»

21 травня  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Озеленювач». Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів :  «Основи зеленого будівництва», «Захист рослин від шкідників та хвороб», «Охорона праці» у вигляді  тестових завдань.

Практичний етап складався з двох завдань: посів насіння однорічних рослин та пікіровку розсади літників. Для виконання завдань використовувались сіянці літників, матеріал для землесуміші, насіння великого, малого та середнього розміру.

Внутрішній конкурс  фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

04 березня  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Перукар». Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки, і складалася з  60 тестових завдань. Практична частина передбачала завдання на виконання  завивки волосся гарячим способом з використанням локонів, конусовидних плойок, утюжків та інший ручний інструмент та пристосування. Переможці конкурсу були нагороджені грамотами.

Внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Електрогазозварник»

     25 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Електрогазозварник». Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів:  «Матеріалознавство», «Спеціальної технології», «Охорона праці», «Читання креслень», «Електротехніка з основами промислової електроніки» та включає виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (30 питань із 4 варіантами відповіді, з яких одна – правильна)

Практичний етап складався з одного завдання: передбачає виконання прийомів зварювання коробки під дрібні деталі. Зварювання виконується на постійному струмові за допомогою інвекторного зварювального апарату SP- 270D.

 

Внутрішній конкурс  фахової майстерності серед здобувачів освіти  з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

23 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

     Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Електроматеріалознавство», «Технологія електромонтажних робіт», «Охорона праці», «Технічне креслення», «Основи електротехніки»,  в кількості  60 тестових завдань.

  Практичний етап складався з одного завдання: Складання  ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійної схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту.

 

Внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії «Штукатур»

16 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Штукатур». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Технологія штукатурних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», і складалася із 60 тестових завдань.  Практичний етап складався з одного завдання: виконання простої штукатурки прямолінійних поверхонь стін на раніше підготовленій поверхні обсягом 3 м2

Внутрішній конкурс  фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

18 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Матеріалознавство МГК», «Технологія монтажників гіпсокартонних конструкцій», «Охорона праці», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», а  також завдання, що  передбачають питання на знання як традиційних матеріалів і технологій так і новітніх в кількості  60 тестових завдань.

Практичний етап складався з одного завдання: виконання обличкування стін гіпсокартоном каркасним способом розміром 1200х2500 матеріалами ТМ «SINIAT».

Для виконання цього завдання використовується профіль PLATO Prof CW 75,  та  гіпсокартонні плити PLATO Format.

Конкурс фахової майстерності з професії “Маляр”

   04.02.2020 р. відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ « РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості». з професії Маляр

Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної.

    Теоретична частина складалась з тестових завдань, які передбачають перевірку професійно – теоретичних знань з професії Маляр

      Практична частина відповідала вимогам 4 розряду з професії Маляр, та передбачала завдання на виконання опорядження поверхонь трафаретами фірми ТзОВ «Снєжка-Україна» на раніше підготовленій, пофарбованій поверхні

 

 

Конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

05 березня  2020 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов   конкурс фахової майстерності серед учнів центру з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів :  «Матеріалознавство», «Спеціальної технології», «Охорона праці», «Читання креслень», «Електротехніка» та включала виконання тестових завдань на персональних аркушах    тривалістю  30 хв.; ( 30 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна).  Практична частина складалась з одного завдання: яке відповідає вимогам 3-го кваліфікаційного розряду та передбачає виконання прийомів розбирання та збирання заднього мосту автомобіля ВАЗ 2106,  діагностування несправностей .

Конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

20 лютого  2020 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов   конкурс фахової майстерності серед учнів центру з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів: «Матеріалознавство МГК», «Технологія монтажників гіпсокартонних конструкцій», «Охорона праці», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки»,  та включала виконання тестових завдань

 ( 60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна).  Практична частина складалась з одного завдання: виконання монтажу фальш стіни  розміром  2400 х 2300мм    матеріалами ТМ «SINIAT».

Конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Електрогазозварник»

04 лютого  2020 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов   конкурс фахової майстерності серед учнів центру з професії «Електрогазозварник». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів «Технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка», «Креслення» та включала виконання тестових завдань на персональних комп’ютерах ( 60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна).  Практична частина складалась з одного завдання: зварювання двох пластин внапуск у нижньому положенні шва.

I етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності  WorIdSkiIIs Ukraine 2019  Компетенція « Електромонтажні роботи»

14 листопада 2019 року у Державному навчальному закладі « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», пройшов I (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorIdSkiIIs Ukraine 2019 за компетенцією «Електромонтажні роботи», де учень Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Петрушкевич  Юлій  посів I призове місце та буде представляти Харківський регіон на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorIdSkiIIs Ukraine 2019Конкурс складався з одного завдання практичної частини, де учасники повинні були виконати збірку електричної схеми шафового ліфту, для реверсивного запуску двигуна за допомогою двох пультів керування, згідно вимог електричної схеми і тривав 3 години.

 Переможці конкурсу були нагороджені дипломами I, II,  III ступеню, а всі учасники отримали сертифікати  конкурсу та подарунки від  ПАТ « Завод Південкабель», та

ТОВ «ТД Укрелектрокомплект».

I етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності   WorIdSkiIIs Ukraine 2019  Компетенція «Перукарське мистецтво»

14 листопада 2019 року у Державному професійно технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище сфери послуг» м. Харків,  пройшов I (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorIdSkiIIs Ukraine 2019 за компетенцією «Перукарське мистецтво», де випускник Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Плакса Микита  посів I призове місце та буде представляти Харківський регіон у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorIdSkiIIs Ukraine 2019. Конкурс складався з одного завдання практичної частини, де учасники повинні були виконати чоловічу салонну стрижку і укладання волосся. Час виконання роботи- 40 хвилин. Переможці конкурсу були нагороджені дипломами I, II,  III ступеню, а учасники отримали сертифікати .

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

серед учнів ЗП(ПТ)О з професії

«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

У 2018/2019 навчальному році

З 16 по 18 квітня 2019 року у Вищому професійному училищі № 7 м. Кременчука Полтавської області пройшов ІІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», де Мирний Владислав, учень Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» посів VІ призове місце із 22 та був нагороджений дипломом ІІІ ступеня. У  конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів усіх регіонів України, які  навчалися за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та здобули кваліфікацію 3 – го розряду. Конкурс складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань) і тривав 1 астрономічну годину та виконання розрахункового завдання – час виконання 10 хвилин, а практичний тур передбачав виконання двох завдань відповідно схем і тривав 240 хвилин.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

28 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». У  конкурсі брали участь найкращі учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області, які  навчалися за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та здобули кваліфікацію 4–го розряду. Конкурс проводився з метою виявлення та заохочення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності й розвитку творчих здібностей, освоєння учнями сучасних методів праці та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових та розрахункових завдань і тривав 1астрономічну годину та 10 хвилин, а практичний тур передбачав виконання двох завдань відповідно схем і тривав 240 хвилин. Виконання робіт проводилося за допомогою обладнання та матеріалів фірми ТОВ «ТД Укрелектрокомплект». Спостереження за виконанням робіт виконували лише члени журі та оргкомітет. Визначення результатів здійснювалося за більшою загальною сумою балів на основі, яких встановлювалися переможці, призери та розподілялися місця (І – ІІІ). Переможець конкурсу (І місце) Мирний Владислав, учень ДНЗ «Харківський ПЛБТ», братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» у 2018/2019 навчальному році, який відбудеться у квітні місяці у місті Кременчук Полтавської області.

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Маляр»

27 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Маляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 60 тестових завдань з предметів «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Креслення», «Електротехніка». Практична частина складалася з одного завдання: виконання внутрішнього опорядження стін на підготовлених поверхнях.

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Електрозварник»

26 лютого  2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Електрозварник». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів «Технологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка», «Креслення» та включала виконання тестових завдань на персональних комп’ютерах ( 60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна).  Практична частина складалася з одного завдання: зварювання двох пластин методом внапуск без обробки кромок.

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності

серед учнів з професії «Муляр»

20 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня  професійної майстерності та розвитку творчих здібностей. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань з предметів «Технологія кам’яних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Креслення», «Електротехніка» та включала виконання  тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна вірна). Практична частина складалася з одного завдання: виконання цегляної кладки конструкції в 1.5 цеглини за однорядною системою перев’язки швів з розшиванням швів відповідно креслення об’ємом 0,6 м3 і проводилася в майстерні ліцею

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності

серед учнів з професії «Штукатур»

19 лютого  2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Читання креслень» та включала виконання тестових завдань на персональних комп’ютерах ( 60 питань з чотирма варіантами відповіді, з яких одна правильна).  Практична частина складалася з одного завдання: знаходження несправностей підключення електричних апаратів обліку і захисту в низьковольтних розподільних пристроях, складання електричного кола керування освітлення з декількох місць, за наданою схемою.

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності

серед учнів з професії «Штукатур»

15 лютого  2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Технологія штукатурних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка» і складалася із 30 тестових завдань.  Практичний етап складався з одного завдання: виконання простої штукатурки двох стін з внутрішнім кутом на раніше підготовленій поверхні обсягом 4 м2

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електрогазозварник»

28 березня 2018 року пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електрогазозварник» на базі ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» в якому приймав участь учень ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» групи Езв – 52 Проявка Кирило, який зайняв ІІ призове місце. Конкурс проводився з метою створення належних умов для виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових і тривав 1 астрономічну годину, а практичний тур передбачав виготовлення конструкції (з наданих деталей за кресленням), яка працює під тиском і тривав 2 астрономічні години. Зварювання виконувалося на постійному струмові.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Муляр»

12 квітня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Муляр». У  конкурсі брали участь найкращі учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області, які  навчалися за професією «Муляр» та здобули кваліфікацію 3–го розряду. Конкурс проводився з метою створення належних умов для виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових та розрахункових завдань і тривав 1,5 астрономічні години, а практичний тур передбачав кладку конструкції П подібної форми в 1,5 цеглини з розшиванням швів і тривав 4.10 астрономічні години. Виконання робіт проводилося з використанням ручного інструменту муляра, силікатної цегли та вапняного розчину. Спостереження за виконанням робіт виконували лише члени журі та оргкомітет. Визначення результатів здійснювалося за більшою загальною сумою балів на основі, яких встановлювалися переможці, призери та розподілялися місця (І – ІІІ).

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Штукатур»

21 березня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 40 тестових завдань з предметів «Технологія штукатурних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка». Практичний етап складався з одного завдання: виконання поліпшеного обштукатурювання прямолінійних поверхонь стін обсягом 4 м2

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Маляр»

16 березня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Маляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 60 тестових завдань з предметів «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Креслення», «Електротехніка». Практичний етап складався з одного завдання: підготовку дерев’яного виробу під фарбування та виконання пофарбування неводною сумішшю і проводився в майстерні ліцею

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності серед учнів з професії «Муляр»

29 січня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня  професійної майстерності та розвитку творчих здібностей. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 60 тестових завдань з предметів «Технологія кам’яних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Креслення», «Електротехніка». Практичний етап складався з одного завдання: кладка конструкції з цегли за однорядною системою перев’язки швів в 1,5 цеглини об’ємом 0,6 м3 за робочим кресленням і проводився в майстерні ліцею

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»

З 29 травня по 02 червня 2017 року в Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» пройшов ІІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр», де Харьков Микола, учень Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» посів ІІІ призове місце із 23. У  конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 4 –го розряду. Конкурс складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань) і тривав 1 астрономічну годину та виконання розрахункового завдання – час виконання 1 академічна година, а практичний тур передбачав високоякісне водне пофарбування заґрунтованої поверхні з наклеюванням зовнішнього армувального кутника та багету площею 9 м2. Виконання робіт проводилося будівельними матеріалами ТМ «Снєжка» та ручних і електрифікованих інструментів.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Озеленювач»

28 квітня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з розумовими вадами з професії «Озеленювач». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальної групи, які  навчалися за професією «Озеленювач» та здобули кваліфікацію  3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: Підготовка землесуміші та посів насіння чорнобривців та георгін. Для виконання цього завдання використовувався ручний інструмент та насіння чорнобривців та георгін. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»

12 – 13 квітня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр». У  конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів Харківської області, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 3–го та 4–го розряду. Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності й розвитку творчих здібностей учнів та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових та розрахункових завдань і тривав 1,5 астрономічні години, а практичний тур передбачав підготовку, обробку  та високоякісне водне пофарбування стін з кутом і наклеюванням багету площею 3,5 м2 і тривав 4 астрономічні години. Виконання робіт проводилося за допомогою будівельних матеріалів ТМ «Снєжка» та ручних і електрифікованих інструментів. Спостереження за виконанням робіт виконували лише члени журі та оргкомітет. Визначення результатів здійснювалося за більшою загальною сумою балів на основі, яких встановлювалися переможці, призери та розподілялися місця (І – ІІІ). Переможець конкурсу (І місце) Харьков Микола, учень ДНЗ Харківський ПЛБТ, братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр» у 2016/2017 навчальному році, який відбудеться з 29.05.2017 по 02.06.2017 у місті Львові.

Підвели підсумки  внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності

13 березня 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» було проведено інформаційну лінійку,  під час якої директор ліцею – Юкляєвська Н.В. разом з старшим майстром – Королович О.І. підвели підсумки внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Штукатур», «Муляр», «Перукар», «Маляр». Учнів, які зайняли призові місця нагородили почесними грамотами.

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Муляр»

15 – 16 лютого 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня  професійної майстерності та розвитку творчих здібностей. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. В свою чергу практичний етап складався з двох завдань: кладка кута за однорядною системою перев’язки швів в 1,5 цеглини і проводився в майстерні ліцею та кладка перегородки за однорядною системою перев’язки швів і проводився на будівельному майданчику по вулиці 12 Квітня,  де проводиться будівництво житлового будинку базовим підприємством  АТ «Трест Житлобуд-1».

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  серед учнів з професії «Штукатур»

23 лютого 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп І курсу, які  навчалися за професією «Штукатур» та здобули кваліфікацію 2-3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 25 тестових завдань з професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Матеріалознавство», «Охорона праці» «Технологія штукатурних робіт» розроблених викладачем Оверчук Р.М., а практична частина складалася з одного завдання: просте обштукатурювання стін та лузгів по раніше підготовленій поверхні. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр»

28 березня 2016 року в актовій залі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр».

Конкурс з професії «Штукатур» проходив у два етапи.

Переможцями першого етапу стали:

  • І місце – Босаченко Антон (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІ місце – Тарасенко Андрій (гр. 2М-2) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІІ місце – Кобяков Микита (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.

Переможцями другого етапу стали:

  • І місце – Бакулін Сергій (гр.ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІ місце – Єрмолаєв Євген (гр. ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІІ місце – Шаповал Тарас (гр. ШМ-12) – майстер Гончаренко С.М.

Переможцями конкурсу з професії «Маляр» стали:

  • І місце – Харьков Микола (гр. ШМ-22) – майстер Кіяшко О.М.
  • ІІ місце – Куспляк Артур (гр. ШМ-32) – майстер Солодюк В.А.
  • ІІ місце – Кузьменко Євген (гр. 2ШМ-1) – майстер Машталір Н.М.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

24 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп І курсу, які  навчалися за професією «Штукатур» та здобули кваліфікацію 2-3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань з професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Матеріалознавство», «Охорона праці» «Технологія штукатурних робіт» розроблених викладачем Королович О.І., а практична частина складалася з одного завдання: просте обштукатурювання стін, лузгів, усенок по раніше підготовленій поверхні. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Маляр»

17 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Маляр». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 2, 3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: приготування водної суміші та нанесення її на поверхню ручним інструментом. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, розвитку творчих здібностей та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»

29 лютого 2016 року в актовій залі ліцею відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр».

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Забєлін О. група «МЕ-23»

ІІ місце – Антонов А. група «МЕ-23»

ІІІ місце – Різченко Д. та Цимбал В. група «МЕ-13»

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

25 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов перший етап внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності серед учнів ліцею з особливими потребами з професії «Штукатур», який сприятиме підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь, професійних навичок. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної, та проводився з метою виявлення обдарованих учнів і підвищення рівня їх професійної майстерності.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Муляр»

18 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння учнями високопродуктивних методів праці.