19 жовтня 2017 року директор (Юкляєвська Н.В.) та старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою перевірки дотримання вимог безпеки праці та відвідування занять учнями відвідали навчальну групу М-2 (майстер виробничого навчання Павленко С.А.) під час виробничої практики на будівельному об’єкті по вулиці Єнакіївській акціонерного товариства «Трест Житллбуд-1»
Контроль виробничої практики групи М-2
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)