27 жовтня 2021 р. старший майстер Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала навчальну групу М-2 (майстер виробничого навчання Павленко С.А.) на робочих місцях базового підприємства АТ «Трест Житлобуд-1», де здобувачі освіти з особливими освітніми потребами виконували виробничі завдання згідно навчальної програми.
Контроль виробничого навчання групи М-2
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)