15 червня 2018 р. 4 команди небайдужих харків`ян (у тому числі і учні ДНЗ « Харківський ПЛБТ») взяли участь у Квесті протидії реклами наркотиків, який проходив у Основ`янському районі. За результатами заходу (а оцінювалися вміння орієнтувати по карті, швидкість пересування, кількість знайдених і знешкоджених написів на стінах) Кубок отримав ДНЗ «Харківський ПЛБТ». Тепер на замальованій рекламі – яскраві заклики «ЖИВИ».
Квест протидія рекламі наркотиків
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)