28 листопада 2017 року для учнів нашого ліцею координатором – РКС напрямку Груєнко І.В. з БО ХБФ «Благо» була проведена лекція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДОМ. В ході якої, учні ознайомились із ситуацією поширення ВІЛ серед молоді і підлітків. Учням в доступній формі пояснили механізм дії ВІЛ, також розтлумачили фактори ризику, котрі можуть спровокувати зараження гепатитом В, С.
Лекція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДОМ
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)