07 листопада 2016 року у Харківському професійному ліцеї будівельних технологій відбулася лінійка присвячена Дню писемності та мови та Дню Преподобного Нестора Літописця Київського, першого історика України-Русі. Учні переглянули відеоролик в якому розповідалося про ці свята. На лінійці директор ліцею Юкляєвська Н.В. разом з заступником Кісь С.П. вручили грамоти учасникам учнівських олімпіад.
Лінійка присвячена Дню писемності
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)