20 червня 2023року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Декоративне опорядження в стилі «Вінтаж» з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA». Під час майстер-класу, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталя Юріївна, ознайомила всіх присутніх з технікою виконання даного стилю при оформленні різного виду приміщень. Було продемонстровано теоретичний аспект даної теми у вигляді презентації та практичний аспект у вигляді підготовки матеріалів, інструментів та показу нанесення суміші на поверхню.
Майстер-клас: «Декоративне опорядження в стилі «Вінтаж» з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)