Мільйонному місту – 1 000000 квітів!

16 червня 2017 року, в чудовий сонячний день, учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» з професії «Озеленювач» разом з майстром виробничого навчання Засядько Оленою Леонідівною прийняли участь у Святі Квітів, що відбулося у сквері «Стрілка» (м. Харків) при сприянні товариства з обмеженою відповідальністю «СІВ». На заході було представлено понад 1 000000 квітів: петуній, чорнобривців, бегоній, сеткреазій тощо.

Майстер в\н розповіла учням про ці щедро вкриті цвітом рослини, які вигравали всіма кольорами веселки. Учні зробили висновок, що зелені насадження є місцями активного й пасивного відпочинку населення, особливо велику роль відіграють парки культури та відпочинку. Тому в майбутньому, після отримання диплому, потрібно буде докласти багато зусиль для того, щоб Харків і надалі залишався зеленим та квітучим європейським містом.

А ще учні знову і знову переконувались в тому, що зробили правильний вибір навчального закладу, де вони здобувають знання і досвід професії, яка користується попитом на ринку праці, приносить задоволення від того, що робиш навколишній світ кращим.