Міжнародний семінар-тренінг «Вирівнювання стін гіпсовою штукатуркою PLATO MultiStart з використанням штукатурної станції КALETA»

26 січня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації пройшов Міжнародний семінар-тренінг на тему: «Вирівнювання стін гіпсовою штукатуркою PLATO MultiStart з використанням штукатурної станції КALETA».

Організаторами заходу виступили: компанія «SINIAT», провідні будівельні компанії Польщі та Білорусі КАLETA і Оlejnik, компанія «Будоснова», ГО «Будівельна спілка «Флагман» та Державний навчальний заклад «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» за участі приватного підприємства «КАЛІНА-ІНФОБУД», ОСББ, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області. В даному заході взяли участь представники професійно-технічної освіти Київської, Харківської, Кіровоградської, Черкаської, Рівненської, Сумської, Донецької та Одеської областей;  учні та педагоги ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій».

Під час урочистого відкриття, презентуючи свою діяльність в будівельній галузі, виступили:

– Солоненко Олексій, керівник технічного відділу компанії «SINIAT»

– Пан Томаш Калета – бренд КАLETA;

– Пан Яцик Олейник – бренд Оlejnik;

– Бондаренко Сергій, комерційний директор фірми  «Будоснова»;

– Іванов Віктор, представник ГО «Будівельна спільнота «Флагман»;

– Юкляєвська Наталія Вікторівна, директор ДНЗ «Харківський професійний  ліцей будівельних технологій»

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з експозицією, на якій були представленні: штукатурна станція та запчастини до неї бренду КАLETA,  професійний штукатурний та малярний інструмент бренду Оlejnik, а також різноманіття матеріалів компанії «SINIAT». В процесі тренінгу було продемонстровано нанесення гіпсової суміші PLATO MultiStart та NIDA Efekt на цегляну поверхню з використанням штукатурної станції КALETA, а також було проведено ознайомлення з правильною експлуатацією даного механізму та властивостями сумішей. Всі учасники мали можливість спробувати виконати обштукатурювання поверхонь механізовано.

В рамках семінару відбувся круглий стіл організаторів  заходу  щодо обговорення подальшої співпраці провідних будівельних компаній, підприємств та навчального закладу.

Під час підведення підсумків відбулося урочисте вручення сертифікатів.

Даний захід ще раз підтвердив, що наше майбутнє це ефективна співпраця закладу з підприємствами потенційними роботодавцями та громадськими організаціями.