Новини та анонси

Короткострокові курси

Продовжується практична складова короткострокової програми «Обличкування поверхонь гіпсокартоном безкаркасним способом». В Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів з числа дорослого не зайнятого населення отримують вміння та навики з підготовки поверхонь до обличкування гіпсокартоном,  підготовки гіпсокартонних листів до наклеювання, приготування монтажного клею,  улаштування звукоізоляційних матеріалів під час безкаркасного обличкування стін, улаштування маяків з гіпсокартону, з дотриманням вимог з охорони праці під час виконання практичних робіт, тощо

Проєкт «Перспектива» реалізується ГО «Український професійний розвиток» у межах Програми підтримки економічної стійкості України.

Далі – більше!

 

Тренінг «Працевлаштування для майстрів з обличкування поверхонь гіпсокартоном базкаркасним способом».

16 квітня 2024 року для групи з 15 слухачів з числа дорослого не зайнятого населення, у межах проєкту «Перспектива», партнером якого є ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», пройшов тренінг «Працевлаштування для майстрів з обличкування поверхонь гіпсокартоном базкаркасним способом».
Рекрутерка, менеджерка з персоналу з понад 20-річним досвідом, Тетяна Ярославська розповіла як і де знайти роботу у робітничій сфері, надала дієві поради з подачі оголошення про надання професійних послуг, рекомендації щодо написання резюме, проходження співбесіди, тощо. Під час заходу учасники мали змогу отримати відповіді на зацікавлення запитання.

Проєкт «Перспектива» реалізується ГО «Український професійний розвиток» у межах Програми підтримки економічної стійкості України.

Далі – більше!

Короткострокові курси “Обличкування поверхонь гіпсокартоном безкаркасним способом» у рамках проєкту «Перспектива».

Другий тиждень поспіль в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» триває навчання дорослого не зайнятого населення за короткостроковою програмою «Обличкування поверхонь гіпсокартоном безкаркасним способом» у рамках проєкту «Перспектива».
Протягом цього часу 15 слухачів отримували теоретичні знання з технології підготовки гіпсокартонних листів до наклеювання, приготування монтажного клею, технології улаштування тепло-, звукоізоляційних матеріалів під час безкаркасного обличкування стін (в тому числі із застосуванням ековати), технології шпаклювання швів, і обшивок з гіпсокартону, ознайомилися з вимоги з охорони праці під час обличкування поверхонь стін безкаркасним способом, тощо
Готуємося до практичної складової короткострокової програми
Проєкт «Перспектива» реалізується ГО «Український професійний розвиток» у межах Програми підтримки економічної стійкості України.

Далі – більше!

Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

Державний навчальний  заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжує впровадження короткотермінових курсів з числа дорослого не зайнятого населення. На базі навчально-практичного центру «Монтажника гіпсокартонних конструкцій» за технологіями ТДВ «Сініат»» у межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) проходить навчання часткової кваліфікації за напрямком «Обличкування стін гіпсокартоном каркасним та безкаркасним способом». Курс направлений на набуття вмінь та навичок з приклеювання листових матеріалів до стін; виконання улаштування теплозвукоізоляції стін при безкаркасному та каркасному обличкуванні стін; провішування і розмітка поверхонь стін під каркаси; монтаж пристінних каркасів до стін та біля них; з’єднання елементів каркасів різними способами; підготовка матеріалів до монтажу, та ще багато іншого цікавого.

Майстер – клас “Встановлення дверних та віконних прорізів у прямолінійних гіпсокартонних перегородках»

22 грудня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) пройшов майстер-клас для здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення на тему: «Встановлення дверних та віконних прорізів у прямолінійних гіпсокартонних перегородках». Під час майстер-класу, завідуюча навчально-практичним центром Машталір Наталя Миколаївна, ознайомила всіх присутніх з різними видами профілів для влаштування гіпсокартонних перегородок, пояснила технологію монтажу перегородок, що таке демферна стрічка і як її використовувати, монтаж утеплювача в перегородках, шпаклювання швів. Також був продемонстрований відеоролик технологічного процесу монтажу перегородок завідуючою НПЦ Наталією Миколаївною. В кінці майстер-класу, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

Закінчення навчання часткової кваліфікації за напрямком

«Монтаж прямолінійних гіпсокартонних перегородок»

08 грудня 2023 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів з числа дорослого незайнятого вразливих верст населення, завершили навчання за курсом часткової кваліфікації «Монтаж прямолінійних гіпсокартонних перегородок», яке проходило в межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC). За результатами навчання, яке тривало з 08.11.2023 по 08.12.2023 року, слухачі опанували навички з виконання розмітки за допомогою лазерного рівня, підготовки плит до монтажу, улаштування нескладних металевих каркасів, кріплення гіпсокартонних (гіпсоволокнистих) плит до каркаса шуруповертом, монтаж каркасів віконних та дверних прорізів з улаштуванням арок, улаштування каркасів нескладних перегородок, шпаклювання швів між гіпсокартоном, тощо. По закінченню навчання всі слухачі отримали сертифікати здобуття часткової кваліфікації. Сподіваємося що таке навчання стало ключовим у професійному розвитку з професії та покращить можливості з працевлаштування.

 

Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

З метою реалізації заходів з підвищення професійного рівня, просування конкурентоспроможності на ринку праці та підтримки вразливих верст населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки та доступі до ринку праці як у Харківському регіоні так і в країні в цілому Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжив реалізацію короткострокових курсів з числа дорослого населення. З 06 листопада 2023 року 15 слухачів розпочали навчання за напрямком «Монтаж прямолінійних гіпсокартонних перегородок». Курс спрямований на набуття навичок з улаштування нескладних металевих каркасів, кріплення гіпсокартонних (гіпсоволокнистих) плит до каркаса шуруповертом, монтаж каркасів віконних та дверних прорізів, улаштування каркасів нескладних перегородок, тощо. Слухачі ознайомляться з елементами каркасів перегородок (профілями), технологією провішування і розмітки місць розташування перегородок і дверних прорізів у них; конструкцією каркасів простих гіпсокартонних перегородок; технологією монтажу каркасів простих гіпсокартонних перегородок; технологією кріплення листових матеріалів до каркасів простих перегородок із двох сторін, та ще багато іншого цікавого.

Семінар-практикум «Виконання обробки швів між ГКЛ  різними шпаклівками з використанням  різних видів армувальної стрічки».

22 травня 2023 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов семінар-практикум для здобувачів освіти на тему: «Виконання обробки швів між ГКЛ  різними шпаклівками з використанням  різних видів армувальної стрічки». Під час семінару-практикуму, завідуюча навчально-практичним центром Машталір Наталя Миколаївна, ознайомила всіх присутніх з різними видами шпаклівок для заповнення швів між гіпсокартонними листами та різними видами армувавальних стрічок для армування стиків, внутрішніх та зовнішніх кутів гіпсокартонних листів. Також був продемонстрований технологічний процес заповнення швів між гіпсокартонними листами з використанням клейкої стрічки, завідуючою НПЦ Наталією Миколаївною. Переглянуто відеоролик від соціальних партнерів компанії «Сініат», яка презентувала різновидність армувальних стрічок їхнього виробництва та  технологічний процес їхнього використання. В кінці семінару, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

Майстер-клас з нанесення гіпсової штукатурки ручним способом від ТДВ Siniat

07 жовтня 2021р. в Державному навчальному закладі  « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в навчально-практичному центрі «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» ТДВ Siniat, пройшли два майстер-класи за темами:

1 «Технологія нанесення гіпсової штукатурки ручним способом»

2 «Технологія виконання шпаклювання швів між ГКЛ, встановлення металевого кутника та суцільне шпаклювання поверхонь».

Роботу з матеріалами фірми «Siniat» таких як: штукатурна гіпсова суміш для ручного та машинного нанесення PLATO Multistart, фінішна шпаклівка PLATO Super Finis, гіпсова  шпаклівка  для швів ГКЛ-  PLATO Filler показав представник фірми «Siniat» Євгеній Єфімов. Активні здобувачі освіти мали можливість попрацювати сучасними матеріалами з використанням різних видів ручного інструмента.

Майстер-клас 05.03.2021р.

З 04.03.2021 по 05.03.2021р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася зустріч з партнерами ТДВ «SINIAT». В процесі зустрічі, 5 березня, керівник навчально-технічного відділу Солоненко Олексій провів майстер-клас для майстрів в/н, викладачів та здобувачів освіти, які навчаються за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» на тему «Монтаж підвісних стель». Також партнерами ТДВ «SINIAT»  було надано ручний та електроінструмент для проведення навчально-виробничих занять.

Внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

    18 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Матеріалознавство МГК», «Технологія монтажників гіпсокартонних конструкцій», «Охорона праці», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», а  також завдання, що  передбачають питання на знання як традиційних матеріалів і технологій так і новітніх в кількості  60 тестових завдань.

Практичний етап складався з одного завдання: виконання обличкування стін гіпсокартоном каркасним способом розміром 1200х2500 матеріалами ТМ «SINIAT».Для виконання цього завдання використовується профіль PLATO Prof CW 75,  та  гіпсокартонні плити PLATO Format.

 

20.02.2020    конкурс  фахової майстерності серед  здобувачів професійної освіти  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з професії  Монтажник гіпсокартоних конструкцій

    25.04.2019 семінар-практикум для робітників підприємств, педпрацівників та здобувачів професійної освіти  на тему: «Сухі будівельні суміші ТДВ  «SINIAT» 

 

    09.04.2019  семінар-практикум для робітників підприємств на тему: «Алкідні емалі та фарби фірми «Капарол»

 

 

    28.02.19 Урочисте відкриття  Навчально-практичного центру  за ТДВ  ” Siniat “