Обласна школа педагогічного досвіду

19 грудня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулася обласна школа педагогічного досвіду  викладачів  предмета «Економіка», «Основи галузевої економіки  і підприємництва» за темою «Використання сучасних педагогічних технологій навчання при вивченні економіки».

З привітальним словом виступила директор Юкляєвська Н.В., яка побажала учасникам обласної школи педагогічного досвіду плідної роботи та презентувала досвід роботи щодо напрямку системи інклюзивного навчання в ліцеї. У презентації були показанні фрагменти інклюзивного навчання учнів та позакласних й спортивних заходів  з учнями з особливими потребами.

У ході роботи обласної школи педагогічного досвіду Друшиц С.В., викладач економіки, розповіла про використання сучасних педагогічних технологій навчання при вивченні економіки та про досвід впровадження інклюзивної освіти в умовах професійно-технічного навчального закладу та застосування стратегій співпраці в умовах інклюзивних підходів. Також Світлана Василівна продемонструвала фрагмент уроку з економіки за темою «Підприємницька діяльність» з впровадженням проектних технологій.

Закінчилася школа педагогічного досвіду з підведенням підсумків.