9 листопада 2016 року майстер в/н ДНЗ «Харківський ПЛБТ» Никоненко Т.В. відвідала та прийняла участь в обласному семінарі – практикумі педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю на тему: «Сучасні педагогічні ідеї та технології навчання учнів ПТНЗ для забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю», який відбувся у Харківському професійному ліцеї будівництва.
Обласний семінар – практикум
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)