Обласний семінар-практикум

22 жовтня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Охорона праці» за тему: «Використання   інноваційних методів  розвитку компетентностей  учнів  на уроках  предмета «Охорона праці».

Учасників обласного семінару-практикуму привітала директор навчального закладу Юкляєвська Н.В.

Статівка К.Ф. методист НМЦ ПТО у Харківській області виступила з доповіддю-презентацією за темою «Рівень сформованості компетентностей  як новий освітній результат».

 Викладач охорони праці Фоміна Л.І. виступила з доповіддю-презентацією за темою «Використання інноваційних методів  розвитку компетентностей  учнів  на уроках  предмета «Охорона праці» та викладач Чугуївського професійного ліцею Н.Є. Шварц  за темою:  «Модернізація викладання – перспективний шлях вдосконалення професійної компетентності викладача»

Викладач  ХЦПТОДСЗ Рибкіна О.В. провела з викладачами тренінг  «Професійна компетентність викладача  (професійно-технічної)  освіти», під час якого учасники виконали запропоновані завдання та здійснили їх презентацію.  Захід пройшов у творчій та невимушеній атмосфері.