Обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни»

5 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни» за темою: «Використання потенціалу предмета «Захист Вітчизни» щодо формування ключових компетентностей (соціальних, мотиваційних, функціональних).

Обласний семінар-практикум відкрила Юкляєвська Н.В., директор Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій», яка розповіла про перспективи розвитку освітнього закладу й військово-патріотичного виховання учнів на уроках та військово-патріотичного підрозділу «Вітязь», який діє на базі ліцею.

Під час проведення семінару учасники мали можливість ознайомитись із досвідом роботи викладача захисту Вітчизни Михайличенка Юрія Євгеновича щодо вогневої та стройової підготовки учнів.

         У ході практичної частини семінару учасникам було продемонстровано фрагменти уроків стройової, тактичної та огневої підготовки. Обговорення фрагменту уроку відбулося під час проведення круглого столу.

Сухілін В.В. методист НМЦ ПТО у Харківській області, мав доповідь на тему: «Педагогічні умови військово-патріотичного виховання учнівської молоді в ЗП(ПТ)О». Також з досвідом роботи поділилися викладачі предмета «Захист Вітчизни» Козубенко А.О., Журняєв А.В., Скидан Ю.Ф. на тему «Організація та проведення навчально-польових зборів».

         Завершився семінар-практикум підведенням підсумків.