Обласний семінар старших майстрів

12 грудня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулась обласна школа кращих педагогічних практик для старших майстрів  за темою: «Система роботи старшого майстра щодо забезпечення якості освітнього процесу», в якому взяли участь представники 29 ЗП(ПТ)О.

Вітальне слово було надане Назарець З.О., завідуючій лабораторією профпідготовки НМЦ ПТО у Харківській області та Юкляєвській Н.В., директору ліцею. Наталя Вікторівна привітала учасників школи, розповіла про навчально-виробничу діяльність педагогічного колективу ліцею та перспективи щодо майбутнього удосконалення й розвитку.

У ході школи Королович Олександра Іванівна, заступник директора з виробничої роботи, презентувала свій досвід роботи старшого майстра (до вересня 2018 року) щодо сучасного підходу системи роботи старшого майстра в забезпеченні якості освітнього процесу.  Олександрою Іванівною була представлена робота про співпрацю з роботодавцями  підприємств та організацій міста та області. Також вона ознайомила з діяльністю старшого майстра, яка відображена в веденні програмної та робочої документації  та було продемонстрований майстер-клас щодо надання звітності у вигляді презентації з професійно-практичної підготовки.