Обласний семінар з хімії

 06.09.2018 в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів хімії, біології й екології за темою: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії, біології й екології».

На обласному заході були представлені доповіді:

  1. Методи формування ключових компетентностей на уроках хімії, біології, екології. Гоєнко Л.В. , викладач біології та хімії ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій».
  2. Використання STEM-технологій на уроках предметів природничо-математичних дисциплін. Єрмакова Н.В., викладач біології та хімії Центру професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова.
  3. Використання освітньої технології BYOD на уроках біології та екології. Лепшеєва В.В.,  викладач біології та хімії ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»
  4. Методичні рекомендації щодо викладання хімії, біології та екології у 2018/2019 навчальному році. Дробна В.А., методист НМЦ ПТО у Харківській області.

Також учасники семінару-практикуму відвідали відкритий виховний захід – Засідання біологічної студії за темою «Раціональне харчування: модна тенденція чи необхідна складова здоров’я», який провела викладач хімії та біології Гоєнко Л.В. Методична тема: формування здоров’язбережувальної компетенції учнів інтерактивними засобами.