26 жовтня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів ліцею. Участь взяли учні ІІ-ІІІ курсів.
Олімпіада з біології
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
26 жовтня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів ліцею. Участь взяли учні ІІ-ІІІ курсів.