24 листопада 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбулася педагогічна рада. В ході наради виступали: директор ліцею – Юкляєвська Н.В., щодо організаційних питань; заступник директора з НВР – Кісь С.П., щодо профорієнтаційної роботи; психолог – Свєтікова О.В., щодо створення сприятливої атмосфери в педагогічному колективі; бібліотекар – Бильєва О.Ю. розповіла про роль бібліотеки у формуванні інформаційного простору педагога та учня; інженер по техніці безпеки – Головко В.С. прочитав лекцію про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.
Педагогічна рада
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)