Педагогічна рада

11 січня 2017 року в Державному начальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулося засідання педагогічної ради педагогічних працівників за темою «Підсумки навчально-виховного процесу за І семестр 2016/2017 навчального року».

На педраді виступи:

  • Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кісь С.П. з презентацією виступу на тему «Моніторинг навчально-виробничого процесу за І семестр 2016/2017 навчального року», де були обговорені результати навчальних досягнень учнів та шляхи подолання неуспішності слабких учнів в теоретичному навчанні, а також відзначені досягнення учнів, які приймали участь в обласних Міжнародних конкурсах з української мови та літератури імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка.
  • Старший майстер Королович О.І. з презентацією виступу на тему «Звіт виробничого процесу за І семестр 2016/2017 навчального року», де проінформувала про виконання учнями об’ємів робіт під час виробничої практики на підприємствах за семестр та результати моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів з виробничого навчання та практики.
  • Заступник директора з навчально-виховної роботи Сіпневська Г.Г. з презентацією виступу на тему «Звіт навчально-виховної роботи за І семестр 2016/2017 навчального року» яка поінформувала про кількість проведених загальноліцейних заходів в яких взяли участь учні ліцею ,а також яка робота була проведена в гуртожитку.
  • Практичний психолог Порункова Ю.О. виступила з доповіддю «Учнівське самоврядування – спосіб організації життя колективу ліцею». В презентації було представлено структуру та склад учнівського самоврядування, правила та діяльність.
  • Інженер з охорони праці та життєдіяльності Головко В.С. представив підсумки роботи з охорони праці та життєдіяльності за 2016 рік.