Підліткам про важливе просто та доступно

14 лютого 2019 року у ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» – найкращий день для розмови про любов та секс.

Саме сьогодні відбулася цікава зустріч з Юлією Ярмоленко – секс-педагогом, тренеркою, авторкою програм з сексуальної грамотності для дорослих та дітей «Підліткам про важливе просто та доступно».

4 роки тому Юлія почала працювати в медичному центрі, який займається вирішенням інтимних проблем, стала цікавитися темою, розпитувати медиків, писати статті, ділитися власними висновками з знайомими і друзями. Саме тоді з’явилася ідея, що потрібно донести це до людей, але в максимально простому і цікавому форматі. Спочатку писала статті, а півтора роки тому почала проводити тренінги та майстер-класи з сексуальної грамотності.

Сексуальне виховання – це не розмови на тему «Звідки беруться діти». Воно починається в момент народження дитини і триває мінімум до 16 років, навіть якщо батьки ні словом не обмовилися на цю тему.

І це – найправильніший варіант! Якщо дорослі самі нормально ставляться до теми сексуальності, у них чудові стосунки, вони не бояться проявляти свої почуття і готові бути опорою і підтримкою для дитини, – він виросте сексуально здоровим і грамотною людиною.