Підписання Угоди

Підписано Угоду про співпрацю

з Харківським національним університетом ім. О.М. Бекетова,

25.10.2017 року за ініціативи ректора Харківського національного університету ім. О.М. Бекетова, професора В.М. Бабаєва, директора Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» Юкляєвської Н.В. було підписано Угоду про співпрацю навчальних закладів з метою надання можливості студентам Університету освоювати робочі спеціальності, а нашим учням – використовувати для навчання матеріально-технічну базу, навчальні лабораторії та згодом продовжити здобувати вищу освіту за вже обраними професіями у ВУЗі.
Перед присутніми учнями з привітальним словом, екскурсом в історію і пріоритетними напрямками розвитку Університету виступив ректор, професор Бабаєв В.М.
В ході обговорення напрямків співпраці директор ліцею  Юкляєвська Н.В. запропонувала розробити та втілити у життя спільну програму безперервної інклюзивної освіти для учнів з особливими потребами. Декан будівельного факультету Яковлєв Є.А., декан факультету електропостачання і освітлення міст Поліщук В.М. познайомили учнів зі спеціальностями, які можна отримати в Університеті, а також із застосуванням на практиці нових освітніх технологій, сучасних інформаційних технологій, вдосконаленням індивідуального підходу до студента. Заступник декана заочного відділення Яцюк М.В. зазначив, що на сьогодні заочна і дистанційна форми навчання набувають особливого актуального значення у зв’язку з переходом до єдиної системи безперервної освіти. Центр заочно-дистанційного навчання проводить освітню діяльність та веде підготовку фахівців за 27 освітніми програмами навчально-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і 30 освітніми програмами навчально-кваліфікаційного рівня «Магістр». Учасники заходу мали змогу познайомитися з лабораторіями світлового дизайну, релейного електрозахисту, лабораторіями будівельних конструкцій. У червоному холі Університету була презентована виставка до 95-річчя будівельного факультету. Про можливості фізичного розвитку і занять спортом у Спортивному комплексі Університету познайомив завідувач кафедри фізичного виховання Безкоровайний Д.О. Сподіваємося на майбутню співпрацю.